Burada Yepyeni Sıcacık Arkadaşlık kurmak isteyenler,Buyrun Sevginin Topiğine :):)

ne oldii ehtiyarrr
ihtiyarladim gozumun alti sisti kupkuru oldu kizardi azcik skiliyim hep boyle oluyo hep

Ben sağa yazmıştım görmedin mi hıyarr

Napıonn laa, bende yakayım bi cigaree

Gormedim kuzum yak yak ewdeyim kalkip toplamam .lazim . yarin kv grmce gelcek.. o gorumcem ne yuzle gelecekse yuzune tukurduum

ihtiyarladim gozumun alti sisti kupkuru oldu kizardi azcik skiliyim hep boyle oluyo hep

Gormedim kuzum yak yak ewdeyim kalkip toplamam .lazim . yarin kv grmce gelcek.. o gorumcem ne yuzle gelecekse yuzune tukurduum

aaa niye öyle oldu yaa

görümcenle sorun mu yaşıyosunuz kuzum

çok harcama canım ihtiyaçlarını al

iyiyim canım sen nasılsın
Öyle yapıcam zaten ammaa ben biraz cimriyim, para harcamaya korkanlardanım

Ben geldimmmm
Öldümmm bittttiiiimmmm geberdimmmm :111:
Hoşgeldin balımmm

Ben sana dedim geleyim diye, iki lafın belini kırardırkk

Hakikaten ne yüzle gelecek oturacak o masaya yemek yicek..
Bu insanlar ne kadar yüzsüz ya vallahi.
Bende sabah bundan yakındım, biraz canım sıkkınn

aaa niye öyle oldu yaa

görümcenle sorun mu yaşıyosunuz kuzum

Yasadik bayram zamani...
Ben gecenlrde benimkinin hakkindan.geldim . ablana gitmicem gotmek.istemiyorum.onu beni sakin zorlama.dedim.. oda tamam canm.nasil.istersen dedi. gecen onun oldugu muhite arkadasima gittik.yemege. ertesi gun o gitti ablasina ben.gitmedim. teyzeme.gittigimi soylersin dedim..
Onlar simdi.c.tesi burdaki hastayi gormeye gelecekler banada ugrayacaklar gelme.evime.diyemiyosun.iste
Bi hastada kac kere gelip gorunulur anlamiyom ki

"Çok yoruldum sevgili; daha fazla yorma beni. Ben fazlasıyla ödedim zaten, uğrunda kaybettiklerimin bedelini." -Cemal Süreya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…