bunu duymuş muydunuz??

mucizem

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2006
368
2

Bu psikolojik bir testtir;

işte kısa hikayemiz...

Hikayemizdeki kahramanımız bir kız. Annesinin cenaze töreninde topluluk içinde bir çocuk görür ama törendeki bu çocuk kimdir bilmez, tanıdık değildir. Fakat bu çocuğun hayallerindeki çocuk olduğundan emindir ve aşık olmuştur... Bikaç gün sonra bu kız ablasını öldürür. Polis soruşturma için kızla konuşur. Kıza neden ablasını öldürdüğü sorusu sorulunca Aşağıdaki Cevabı verir... Sizce bu cevap ne olabilir?
Bu test Amerikalı psikologlar tarafından pek çok katile uygulanmış. Pek çok seri katil bu teste katılmış ve bu cevabı vermiş. Eğer cevabınız bundan farklıysa sizin için güzel. Arkadaşlarınız bilirse eğer, onlara mesafeli olmanızda fayda var :)

*Cevap: Kız ablasının cenaze törenine de o çocuğun geleceğini ummaktadır.**
Eğer doğru cevap verdiyseniz polise gidip şimdiden cezaevine girin :) :sm_confused: :sm_confused:

Evet Bildim Ama Soruyu Bildim Ben Ayni şeyi Yapmazdim Ki Niye Cezaevine Girecekmişim Allah Allah Yawwff:mymeka:

cevabım farklı polislik işim yokk

teşekkürler paylaşımın için..

bende çocukla ablası birlikte olduğu içindir dedim neyse yırtmışım. betüşle lady siz cezaevine canlarım:)

bende ablası aynı çocuğa aşık oldu sandımdıı..ucuz yırttıkkk..:teytey:

Cevap: Kız ablasının cenaze törenine de o çocuğun geleceğini ummaktadır.
ee bende böle düşündüm ne var bi katil gibi düşünürseniz bu cvp vermeniz çok yüksek bide benim bu cvp vermemde etken olan okuduğum polisiye ve cinayet romanlarından kaynaklanıo herhalde ben bile bazen kendimden korkuoorum:mymeka: :bbo:

yok arttk daha neler

aman benim aklım böyle bişey gelmemişti..... ohhhh ucuz yırrtık valla.....

bu soru birkaç kere daha verildi sanırım
ama nie herkes masun cvplar verirken
ben yıllar önce ilk sorulduğunda direk o manyakça cvbı verdimkiKötü KazenKötü KazenKötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…