Bunu deneyen varmi?

deryam76

Guru
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
790
1
Bu denemelerin en kesini idrarın kaynatılmasıyla yapılandır aslında.Bazı tarih kitaplarında okumuştum,eskiden Mısırlılar hamileliklerini bu şekilde anlıyorlarmış.İdrarı kaynatıp bisüre beklettikten sonra bakıyorlar,albümin denen madde dibe çökerse hamile olduğun anlaşılıyor.Yani idarın kaynatıldıktan sonra dibine bir tortu çöküyor,tozak tozak oluyor dibi eğer hamileysen.Değilsen dibe hiçbirşey çökmüyor,berrak kalıyor.Laboratuarlarda da buna benzer bir yöntem kullanılmış.Denemekte fayda var:)
BENADO ADLI UYEDEN ALINTIa.s.

Son düzenleme:
ilk defa böle bişey duydum canım belkide vardır böle bişey.deneyip bakmak lazım :) bi çişlerimiz kaynatmadığımız kalmıştı onuda yapalımmm barii :) :roflol:

çiş kaynatalım derken mikrop kapmayalım arkadaşlar kimse yemek pişirdiği ocağı böyle bir şeye alet edemez herhalde
bugün çiş kaynat yarın yemek pişir olurmu yaaa

çiş kaynatalım derken mikrop kapmayalım arkadaşlar kimse yemek pişirdiği ocağı böyle bir şeye alet edemez herhalde
bugün çiş kaynat yarın yemek pişir olurmu yaaa
valla canim banada saglikli gelmiyo ama konserve tenekesine koyulup kaynatilabilir diye aklimdan geciyo ama mutfaga sokmak zor

valla canim banada saglikli gelmiyo ama konserve tenekesine koyulup kaynatilabilir diye aklimdan geciyo ama mutfaga sokmak zor

valla tatlım şahsen kesinlikle yapmayacağım bişiy zaten hamile olsak adet geçince 3 milyonluk testlerde bile çıkıyo

valla o kaynayınca ne gibi kimyasal gazlar çıkıyodur buharında o bile tartışılır
çamaşır suyunu bile turuhuyla karıştırınca dokunuyo insanaa.s.

eczaneden aldığımız testlerde kesin sonuç veriyor ne gerek varki bunlarla uğraşmaya.benim hamile kaldığımda fark ettiğim tekşey idrarımın daha koyu bir renk almasıydı sanırım hcg hormonunun idrara karışmasından dolayı...

valla tatlım şahsen kesinlikle yapmayacağım bişiy zaten hamile olsak adet geçince 3 milyonluk testlerde bile çıkıyo

valla o kaynayınca ne gibi kimyasal gazlar çıkıyodur buharında o bile tartışılır
çamaşır suyunu bile turuhuyla karıştırınca dokunuyo insanaa.s.
bende testimi eczaneden 3 tlye almıştım. pozitif çıkınca doktora gittim. zaten hamile olduğunuzu anlamak o kadar da zor değil

en temizi hamilelik testi eczaneden alınan.. böyle şeylerle kim uğraşır ya.. ıykk

oyyyy mu mısırlılar da walla nerden akıllarına gelmiş bilmem.
eak böak iak oldum heee

X