bunları da deneyin(gebelik için)

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar yabancı bir sitede okudum gebe kalamayan kadınlara günde 15 dakika gülmek iyi geliyormuş.komik bir film izleyn,ya da sizi güldürecek bişi yapın diyor.ayrıca C vitamini ile ilgili olarak yeterli mikatarda C vitamini almak spermin içeri kolay girmesini sağlayan servikal sıvının artmasına yardımcı oluyomuş.çok fazla almak ise aksine servikal sıvının kurumasına neden oluyomuş.özellikla kışın dikkat etmeli diyor.bunu yazan uzun süre çocuğu olmayan amerikalı bir bayan.ilginizi çekerse...bilgilerinize..........

ÖZCELİKSENA BUNLARI HİÇ DUYMAMIŞTIK SEN YABANCI SİTELERİ OKUMAYA DEVAM ETCANIM:1hug: BU UZUN SÜRE ÇOCUĞU OLMAYAN BAYANIN ADI DR.RANDİNE LEWİS Mİ

ÖZCELİKSENA BUNLARI HİÇ DUYMAMIŞTIK SEN YABANCI SİTELERİ OKUMAYA DEVAM ETCANIM:1hug: BU UZUN SÜRE ÇOCUĞU OLMAYAN BAYANIN ADI DR.RANDİNE LEWİS Mİ

hayır canım beth kiley doktor değil.yaşadıklarını bir kitap haline getiren bir kadın

hayır canım beth kiley doktor değil.yaşadıklarını bir kitap haline getiren bir kadın

BU TÜR KİTAPLAR NEDEN TÜRKİYE YE GELMİYOR ANLAMADIM BENİM BAHSETTİĞİM DR.RANDİNE LEWİS KENDİSİDE UZUN YILLAR ÇOCUĞU OLMAMIŞ BAYAN İÇİNDE BİZE YARAYACAK PEK ÇOK ALTERNATİF TEDAVİ BULUNUYOR İNGİLİZCESİ İYİ OLANLAR BAKARSA VE BURADA BİZİMLE PAYLAŞIRSA MEMNUN OLURUZ.:1hug:

canim beth kiley bana da mail atti. yani uye olmustum. lesson seklinde dersler geliyor. her dedigini okudum ve gercekten o ay hamis kaldim. hamis kalmamdaki en buyuk etken de preseed diye bir kayganlastirici. spermlerle ayni osmoliteye sahip. ve spermleri besliyor.
o ay ben de cok az c vitamini aldim. balik yagi ictim ama icinde mercury-civa- olmayanlardan- esime cinko hapi icirdim. sonraaaa bir de her gun 15 dakika cok mutlu olmaya calistim. bunun icin de en sevdigim hareketli parcalari acip dansettim. hem kalca kaslarim vs acildi hem de dans ederken mutlu oldum. hareket etmis oldum. ben mesela cekirgeyi aciyorum genelde:) ya babannemi bile oynattigim icin bu sarkida ben de dayanamiyorum. tavsiye ederim.

malesef dis gebelik oldu. korunma surem bitti. bu ay yeniden basladim aynilarini yapmaya. ozellikle preseed i tavsiye ederim.

ayrıca kızlar kayganlaştırıcı kullanan varsa bunlar da spermleri öldürüyomuş bunun yerine yumurta akı kullanabilisiniz tamamen sperm dostu imiş

Kızlar beth kileyin türkçe sitesi var mı?Varsa yazarmısınız.İngilizcem iyi değil de.

Pre seedi bütün eczanelerde bulabilirmiyiz.Ayrıca fiyatı nedir?Bide bişey sormak istiyorum.Bu kayganlaştırıcıyı eşim mi kullancak yoksa ben mi anlayamadım.Lütfen cevaplarmısınız?

Kızlar benim eşimde kayganlaştırıcı olarak bebek yağı kullanıyor.Sizce buda sperm kalitesini bozar mı?

bence bozar canım çünkü beth kiley hemen hemen tüm kayganlaştırıcılar için bozacağından bahsetmiş.vazeline ya da diğer jeller demiş ve şiddetle yasak demiş.sadece yumurta akını tavsiye ediyor ya da şu preseed denilen ürünü temin edebilirsen.

canım bu bahsettiğiniz kayganlaştırıcı şansı daha artırmak içinmi yoksa kayganlaştırısız yapamayanlar içinmi?

canım bu bahsettiğiniz kayganlaştırıcı şansı daha artırmak içinmi yoksa kayganlaştırısız yapamayanlar içinmi?

canım bunu sen de kullanabilirsin bu rahime daha çok spermin gitmesini sağlıyor bu da gebelik şansını arttırıyor dolayısıyla........opt

Canımın içi bişey sormak istiyorum. Ya bu pre seedi bizde kullandığımızda bizde de dış gebelik olursa.Yani senin dış gebeliğin bu kremle alakalı olabilir mi?Araştırdın mı.Eğer bununla ilgisi yoksa bende kullanmak istiyorum.Her eczanede bulabilirmiyim.Ayrıca hem eşim hem kendime mi sürcem.Bilgi verirsen sevinirim.

canim preseed i ben tesadufen Beth kiley tavsiye ettiginde gordum. ama google den arattirdim. hem kayganlasma problemi olanlar hem de olmayanlar kullaniyor. cunku vajinanin kendi ph i da bazen spermleri bozabiliyor veya yeterli gelmeyebiliyor. tamam iceri kolayca giriyor ama icinde rahat hareket edebilecegi bir sivi olursa ki bu sivi tamamiyla cevreledigi icin bakterilerden vs e koruyor. ben aldim ilk seferde hamis kaldim. 7. denememdi. simdi gene aldim. bu ay deneyecegim.

dis gebelikle ilgisini arastirdim. yok ilgi. zaten benim dis gebelik taaa yumurtaligima yakin yerde olmus. yani oraya kadar girmesi zor.. ayrica da arastirdim...ki tekrar alacagim. guvendim yani...

icinden 6 adet tup cikiyor. her biri birer kullanimlik. hepsini kullanmasan bile gerisini atiyorsun. yani kullanamiyorsun. sakin saklamayi dusunmeyin. o tupun kafasini kiriyorsun sac boyarken oldugu gibi. vajinadan iceri puskurtuyorsun. gidebildigi kadar ileri puskurtuyorsun. zaten tupun sekli dolayisiyla vajinaya girebilecek sekilde. yani tam spermlerin bosaldigi yerde oluyor bu sivi.

erkege de surebilirsin ama kendine bolca enjekte ettiginden gerek kalmiyor.

bu artisaghlik'in info diye mail adresi var. mail atin bakalim belki tr de vardir.

ama pahalidir diye dusunuyorum. burada kargo dahil 14 dolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…