Kontakt Lens Bunlarda benim freshlook mavi ve ela lenslerim

scorpion_22

Guru
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
146
27
Selam arkadaşlar:teytey:Bu zamana kadar hangi marka denediysem deneyim freshlooktan vazgeçemiyorum.6 senedir mavi kullanıyordum.Bugün değişiklik olsun diye pure hazel aldım ve çok doğal durdu.Umarım sizde beğenirsiniz a.s

Eklentiler

• $twertwyw.jpg
    $twertwyw.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 194
  • $reyeytuu.jpg
    $reyeytuu.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 209
  • $5667547.jpg
    $5667547.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 220
  • $5yrteuutu.jpg
    $5yrteuutu.jpg
    35,2 KB · Görüntüleme: 223
teşekkür ederim canım :smiley-cool: uzun zamandır mavi kullanıyordum değişiklik olsun dedim biraz süprizzzzz tabi arada sırada mavi kullanırım alışkanlık nede olsa vazgeçemem maviden yerimseniben

Arkadasim gercekten cok yakismisiz güzel durmus bende bi ara freshlookun gri rengini almaya düsünyordum aama sonra teredütte kaldim cünkü hemen yirtiliyormus diye duydum parama kiyamadim ve öle kaldi :KK43:

Bu freshlookun hangi mavisi bende optikte denedim freshlook mavisini lacivert durmuştu açıkcası berbat görünüyodu sen de çok hoş olmuş opuyorumnanaktan Bende freshlook yeşil ve gri kullandım uzun zaman, griyi hala kullanıyorum ama memnunda değilim freshlooktan 3 4 saat takmadan batma ve ağırlık yapıyo gözümde freshlookun grisinin verdiği rengi diğer lenslerde yakalayamadım için hala freshlook griyle devam ediyorum kaydirigubbakcemile3 Bu arada maviyi daha sık kullan bence de mavi daha güzel durmuş a.s

Arkadasim gercekten cok yakismisiz güzel durmus bende bi ara freshlookun gri rengini almaya düsünyordum aama sonra teredütte kaldim cünkü hemen yirtiliyormus diye duydum parama kiyamadim ve öle kaldi :KK43:

Ben yıllardır freshlook grisini kullanıyorum yırtılma falan olmadı hiç sırnaşık şey zaten freshlook diğer lenslere göre daha kalın bi yapıya sahiptir o yüzden yandan bakıldıgında bombeli durur, kaliteli bi lens de değil zaten ama bağımlılık yapıyo bu lens insanda naniknanik bi alınca bi daha bırakamıyosun zemuszemus

Ben yıllardır freshlook grisini kullanıyorum yırtılma falan olmadı hiç sırnaşık şey zaten freshlook diğer lenslere göre daha kalın bi yapıya sahiptir o yüzden yandan bakıldıgında bombeli durur, kaliteli bi lens de değil zaten ama bağımlılık yapıyo bu lens insanda naniknanik bi alınca bi daha bırakamıyosun zemuszemus

vallahi canim optikciye gittim lens almak istedigmi söledim hemen denemek icin freshlooklenslerden bitanesiini verdi gri olani rengi uycakmi diye ellime dogru düzgün almadan hemen yirtildi kadina söledim kadin dedi senin sucun degil freshlookun lensleri cok hassas hemen yirtili veriyorlarmis.Bende Vazgectim o günden beri daha kaliteli bisey ariyorum hemen yirtilmayan saglam olan.Ben 10 Euro 1 aylik lens almistim ve inan daha kaliteliydi hic yirtilma felan olmamisti.Egerki Yurtdisinda oturan arkadaslarimdan biri bana tavsiyede bulunursa sevinirim Freshlookdan haric bi Lensmarkasi.

Bu freshlookun hangi mavisi bende optikte denedim freshlook mavisini lacivert durmuştu açıkcası berbat görünüyodu sen de çok hoş olmuş opuyorumnanaktan Bende freshlook yeşil ve gri kullandım uzun zaman, griyi hala kullanıyorum ama memnunda değilim freshlooktan 3 4 saat takmadan batma ve ağırlık yapıyo gözümde freshlookun grisinin verdiği rengi diğer lenslerde yakalayamadım için hala freshlook griyle devam ediyorum kaydirigubbakcemile3 Bu arada maviyi daha sık kullan bence de mavi daha güzel durmuş a.s

Canım öncelikle teşekkür ederimkaydirigubbakcemile2 bu freshlook bebek mavisi en açık haresiz olsan mavi,diğer markalara göre biraz daha kalın olabilir doğru ama ben en çok freshlooktan memnun kaldım tabi uzun süre kullanınca batma yapıyor :1no2: yinede memnun sayılırım.

Canım teşekkürler opuyorumnanaktan freshlook gride kullandım ama hiç yurtılma gibi bir problemim olmadı hatta diğer lenslere göre daha kalın bir yapısı vardır freshlook un. ve çokta doğal duruyor ayrıca yaptığın makyaja göre de renk değiştiriyordu bence gri kullan derim ben bile almayı düşünüyorum tekraryerimseniben

resimler net değil, olduğundan çok daha doğal durmuş.. yakışmış her iki renkte. ama freshlook un çoğu rengini denemiş biri olarak, yapısını hiç ama hiç doğal bulmuyorum. Kötü bir görüntü oluyor bu kadar damarlanma gözü çok pörtlek gösteriyor. Telefonla çekilmiş resimlerde ya da web cam vs. anlaşımasada bu durum, gerçekte maalesef çok kötü. Kimseye tavsiye etmiorum. Aynı zamanda aldığım lenslerimin kenarlarında küçük kesikler oluştu. Amazon freshlook a nazaran daha iyi.. Ya da uzun süre lens kullanmayı düşünüyorsanız, rainbow çok çok daha iyi, hem senelik. Hesapladığınızda freshlook a göre daha ucuz.. Rainbowda hiç damarlanma yok, pupil boşlukları biraz geniş sadece.

Maviler çok çirkin durmuş öyle bi göz rengi yok ki..
Yapay duruyor yani..Ama ilk fotodakiler doğal.

Freshlook bebek mavisi haresiz,kabında baya açık renk duruyor değil mi? Ben onlardan kullandım.Ama benim gözümde böylesine mavi durmadı. Böyle yeşil mavi karışımı birşeye dönüştü ve lens yokmuş gibiydi yakından bile:S Benim kendi gözüm ela-açık kahve.

freshlook mavi kadar igrenc bi lens görmedim bende dün aldim 22€ cöpe atcam kullanmam cokkkk cirkin bi lens

X