bunlarda benim çeyizlerim ;)

Tek kelime ile bay-il-dimmmmm cok guzel cicislerin olmus ya ben cok seviyorum renk renk seyleri herseyin en iyisi en kullanislisi gule gule musmutlu gunlerde kullan canm yeni evlendim 1 sene oldu bn tek bi yerden topluca aldigim icin bu kadar guzelini secememistim ama sende gorunce valla yeniden alma hevesi geldi icime birdennn

Evet tatlım, yeni aldım. El ve yüz havluları yataştan, mutfak havluları linensten.. Teşekkür ederim güzel sözlerin ve dileklerin için de Hiç durma al sen de, illa ki kullanırsın. Benim daha vaktim olduğu için az az beğendikçe alıyorum, toplu almak her ne kadar maddi anlamda daha uygun olsa da, ben böyle yavaş yavaş almayı seviyorum..

Havluları daha dün aldım canım ama yeni sezon mu eski mi bilmiyorum, istersen linensin online satışından bi bak tatlım.. Mutfak havlularının tanesini linens mağazasından 21 tlye aldım.

Ayyyy bole seyleri gorunce heycanlaniyorum resmen ya deli miyim neyim bence en guzelini yapmissn canm yavas yavas en dogrusunu buluyosun belki de en uygununu toplu bi yerden alinca secme sansin olmuyo sonrdan pisman oluyosun benim gibi belki senn tek tek alman benim topluca almamdan daha hesaplidir bu arada masallah demeyi unuttum

Canım şok markette gördüm, ben geçtiğimiz pazar günü aldım, fiyatı 15 tl idi. bi bak istersen bizim burada pek alan olmadığından kalıyor, şöyle kıyıda köşede bi şok görürsen bak mutlaka kalmıştır.. Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…