Bunlar Neyin Belirtisi Arkadaşlar Yardım -hamile olabilir miyim!!!!!

sessada

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2011
270
2
39
sat 7 aralık..4ocakta olmam gerekıyodu bugun gecıkmenın 5.gunu.ve damla kanama yok..!!!!!!!!
karnımda acayıp şişkinlik var görenler hamılemısın yoksa dıyor..acayıp gerılıyo karnım şuanda yazarken bıle çok şiş!!
afedersınız tuvaletten sonra bıraz gecıyo rahatlıyorum ama tekrar şişkınlık oluyo..ve ara ara batmmalar var..
akıntım çok,gazım çok,göğüs uclarım da sızlıyo dokunurken..hiç böyle olmazdım..
6 Aralıkta idrar testı yaptım hem de ıkı tane ama bariz negatif..silik cızgı bıle yoktu..!
gerı cekme yontemıyle ılışkımız oldu..gecen ay..yumurtlama gununu falan hesap etmedım sonra aklıma geldı ogunlere denk gelmış olabılır dıye..
hamılelık belırtısı mı bunlar anlayamadım..3 gun daha bekleyım dıyorum..12 ocak dogumgunum..ozaman ne ıse ogreneyım hayırlısıyla..
sızlere sormak ıstedım lutfen arkadaşlar

hamile olup olmadıgını kan testiyle netleştire bilirsin çünkü adet belirtileriyle hemen hemen aynı eyer hamileysen istemedigin bir gebelik olacak sanırım ALLAHgönlüne göre versin istediyin zaman

tabıkı de kan testıyle netleşir canım ama aynı belırtılerı yaşayıp da benım gıbı gerı cekme yontemıyle hamıle kalan var mı,olabılır mı dıye merak ettım!!!
cevap ıcın cok tesekkurler..ekım ayında dogum kontrol hapı kullanıp bırakmıştım kasım,aralık kullanmadım..hala onun verdıgı bı dengesızlık de olabılır mı acaba..?
ne düşünecegımı sasırdım,2 gun daha bekleyıp kan testı yaptırayım..
aynı durumda olanlar var mı..???

ayrıca belırteyım şuanda şişkınlık yok..! gayet rahatım..boyle işte bi şişiyo bı ınıyo..adet donemı yaklaşırken şişerdi ama adetım bugunle beraber 6 gun gectı..
oyle bır şişkinlik değil..amaaaan stres yapıp da gecıktırmıyorum aslında cok rahat bekledım adetımı..
hamılelık olsa bıle sevıncle karsılarım ıstemedıgım bır gebelık olmaz..hap kullanmak ıstemedıgım için gerı cekme yontemı oldu..hayırlısı bakalım rabbım bilir.. :)))

tabıkı de kan testıyle netleşir canım ama aynı belırtılerı yaşayıp da benım gıbı gerı cekme yontemıyle hamıle kalan var mı,olabılır mı dıye merak ettım!!!
cevap ıcın cok tesekkurler..ekım ayında dogum kontrol hapı kullanıp bırakmıştım kasım,aralık kullanmadım..hala onun verdıgı bı dengesızlık de olabılır mı acaba..?
ne düşünecegımı sasırdım,2 gun daha bekleyıp kan testı yaptırayım..
aynı durumda olanlar var mı..???

bende düşük yaşadığım için iki ay dogum kontrol hapı kullandım bıraktıktan sonra dengesizlik olmadı fakat ola biliyormuş sen 10 günü tamamla istersen

haklısın canım bekleyım bakalım,hamıle oldugumu hıc sanmıyorum,olursa süprız olur ne deyım :KK70:

arkadaşlar merhabaaa.. bugun gecıkmenın 9.gunu..çarşıya cıkıp test alıp evde yapıcam..sonucu buraya yazarım mutlaka..negatıf cıkar dıye beklıyorum.
ayrıca bugun YGS başvurusu da yapıcam.resım ogretmenlıgı okumak ıstıyorum..dua edın arkadaşlar .. :))
bebek olursa da kaydımı yaptırıp kazanma durumunda dondurmayı dusunuyorum..allah hayırlısını versın hepımız ıcın.. :)))

arkadaşlar merhabaaa.. bugun gecıkmenın 9.gunu..çarşıya cıkıp test alıp evde yapıcam..sonucu buraya yazarım mutlaka..negatıf cıkar dıye beklıyorum.
ayrıca bugun YGS başvurusu da yapıcam.resım ogretmenlıgı okumak ıstıyorum..dua edın arkadaşlar .. :))
bebek olursa da kaydımı yaptırıp kazanma durumunda dondurmayı dusunuyorum..allah hayırlısını versın hepımız ıcın.. :)))

Amin cnm inşallah gönlünden geçtiği gibi olur.. Sonucunu yaz mutlaka :KK66:

saol bıtanem yıne zaman ayırıp guzel dıleklerını belırtmışsın tesekkur edıyorum mutlaka yazarım :))
ben aslında desinatörüm ama içimde ukte kalmıştır resım ogretmenlıgı..bulundugum sehırde başvuruyorum ınşallah hayırlısı olur..
bebek de olursa sorun olmaz dıye dusundum..kaydımı dondurup sonra devam ederım ınşallah dıye dusundum..
ınşallah senın de gonlunden gecen olur arkadasım :KK70:

zeynzey arkadaşım,dun ıdrar testı aldım ıyı bır marka,baaariz negatıf cıktı,yanıltmış olamaz dıye dusunuyorum..zaten ıhtımal cok azdı ama bı taraftan da duzenım şaştı..
bu dogum kontrol hapı yuzunden duzensızlık yaşıyorum,doktor da demıstı zaten,bıraktıktan sonra ılk 3 ay duzensızlık yapar dıye..
şimdi prezervatıfle korunuyorum sırf obur aya duruma bakmak ıcın..bu ay sonuna kadar bekleyım olmazsa oyle gıdeyım doktora dıye dusunuyorum..

sat 7 aralık..4ocakta olmam gerekıyodu bugun gecıkmenın 5.gunu.ve damla kanama yok..!!!!!!!!
karnımda acayıp şişkinlik var görenler hamılemısın yoksa dıyor..acayıp gerılıyo karnım şuanda yazarken bıle çok şiş!!
afedersınız tuvaletten sonra bıraz gecıyo rahatlıyorum ama tekrar şişkınlık oluyo..ve ara ara batmmalar var..
akıntım çok,gazım çok,göğüs uclarım da sızlıyo dokunurken..hiç böyle olmazdım..
6 Aralıkta idrar testı yaptım hem de ıkı tane ama bariz negatif..silik cızgı bıle yoktu..!
gerı cekme yontemıyle ılışkımız oldu..gecen ay..yumurtlama gununu falan hesap etmedım sonra aklıma geldı ogunlere denk gelmış olabılır dıye..
hamılelık belırtısı mı bunlar anlayamadım..3 gun daha bekleyım dıyorum..12 ocak dogumgunum..ozaman ne ıse ogreneyım hayırlısıyla..
sızlere sormak ıstedım lutfen arkadaşlar

bence bi kadın doğuma muayene olmalısın hiç bekleme test ile vakit kaybetme :94:

zeynzey arkadaşım,dun ıdrar testı aldım ıyı bır marka,baaariz negatıf cıktı,yanıltmış olamaz dıye dusunuyorum..zaten ıhtımal cok azdı ama bı taraftan da duzenım şaştı..
bu dogum kontrol hapı yuzunden duzensızlık yaşıyorum,doktor da demıstı zaten,bıraktıktan sonra ılk 3 ay duzensızlık yapar dıye..
şimdi prezervatıfle korunuyorum sırf obur aya duruma bakmak ıcın..bu ay sonuna kadar bekleyım olmazsa oyle gıdeyım doktora dıye dusunuyorum..

Canım çok geç kalmadan git doktora bence, ay sonuna kadar olmamanda kötü bişe.. Gebelik yoktur ama belki başka bi nedenden adetin gecikmiştir.. Haftasonunu da geçir olmazsan doktora görün derim ben malum bugün 9 gün oldu..

En sağlıklısının prezervatif olduğunu düşünüyorum bende en azından vücudunu olumsuz etkilemiyor.. Mecbur olmadıkça ilacı kullanmaman en iyisi cnm...

bugun göğüslerım agrımaya ve şişmeye başladı sanırım adet olacak gıbıyım..
bıkeresınde daha boyle gecıktıgınde doktor hapını bıraktıgın ıcın vermiş oldugu bır duzensızlık demıştı.
.yıne oyuzden sanıyorum..alttan baktırırken cok tedırgın oluyorum ve rahat davranamıyorum..
bacaklarımı kapatma hıssı oluyo ıster ıstemez.. belkıde oyuzden korkuyorum yınede saolsun doktorum cok anlayışlı..
buhafta olurum heralde..cevaplarınız ve tavsıyelerınız ıcın cok tesekkur ederım arkadaşlar saolun :)))))))))))))))

X