bunlar hamilelik belirtisimi yardımcı olun lütfen

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
arkadaşlar daha adet günüme var ama belim çok şiddetli ağrıyor ve kasıklarımda ara sıra bıçak saplanır gibi oluyor birde göğüslerim birden büyümeye başladı ve ara sıra acıyor bunlar hamilelik belirtileri olabilirmi lütfen yardımcı olun bir haftalıkken ne gibi değişiklikler olur

arkadaşlar daha adet günüme var ama belim çok şiddetli ağrıyor ve kasıklarımda ara sıra bıçak saplanır gibi oluyor birde göğüslerim birden büyümeye başladı ve ara sıra acıyor bunlar hamilelik belirtileri olabilirmi lütfen yardımcı olun bir haftalıkken ne gibi değişiklikler olur

canım olabilir.adetine kaç gün var? benimde belirtilerim aynen böyleydi.

Benimde belimde ve kasıklarımda ağrılarım oluyordu hamileliğimin ilk haftalarında..Hamile olabilirsin canım..Eğer istiyorsan inşallah öylesindir..

arkadaşlar hamileliğin ilk haftalarında göğüsler acırmı? en kısa zamanda doktora gitmeliyim ama kan tahlilinde çıkmaz diye korkuyorum yani gebelik varsa kan testinde en kısa ne zamanda çıkar bilginiz varmı

arkadaşlar hamileliğin ilk haftalarında göğüsler acırmı? en kısa zamanda doktora gitmeliyim ama kan tahlilinde çıkmaz diye korkuyorum yani gebelik varsa kan testinde en kısa ne zamanda çıkar bilginiz varmı

adet gününe kaç gün var şu anda .:uhm:
evet cnm acır ama benim ilk haftalarda sadece ucları ağırıyordu şimdi iyice gerildi ve tamamen çok ağırıyo üstüne yatamıyorum acısından uyanıyorum cnm
inşallah hamilesindir:Saruboceq:

X