(¯`¸·´¯)Bunlar da Benim Şekerlerim(¯`·¸´¯)

ayca_can

3'üzlerim geldi ;))
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
326
1
38
goruntu083ku1.jpg
bu yengemin kedisiydi abimle evlenip kendi evlerinde çıktıktan sonra bize getirdi 13 yaşında adı mırmır erkek yerimseniben

goruntu489wl6.jpg
buda benim köpeğim aldığımızda 3 aylıktı şimdi 4 yaşında terier cinsi (2. boyu) adı TOPAK ve erkek en sevdiğim yönü yıkandıktan sonra kendi kendine kurulanma çabası ve sevinci

goruntu092bj5.jpg
buda benim pisiciğim 5 yaşında belli bir cinsi yok dişi her sene yavrulamasını dörtgözle bekliyorum genelde yavrularını kaçırıyor ama yinede onlarla oynamak çok zevkli oluyor.belli bi adı yoktu geçende bişey keşfettim ama köpeğime adınla seslendiğimde oda koştura koştura geldi.bikerede köpeğim yanında yokken çağırdım Topak die yine geldi kendi adının Topak olduğunu sanıyor eee bu yaştan sonrada adını değiştiremicez sanırım sırnaşık şey

köpeğim ile kedim çok iyi anlaşır birlikte büyüdükleri için ama köpeğim mırmırı birtürlü kabul edemiyor acayip kıskanıyor.tabi bunların üçüde bahçedeler evizim allahtan bahçeli annem yoksa hiçbirine bakmazdı :1no2: ha bide abuzittin adında kaplumbağam var ama onun fotosunu çekemedim genelde bahçede saklanıyor yazın daha çok görüyorum kendilerini sırnaşık şey

Canım hepsi birbirinden şeker Allah bağışlasın:asigim:

Sağlıklı uzun ömürler hepsinin olsun:asigim::nazar:

teşekkürler canım seninkilerde pek şeker hele kedine bayıldım........ yerimseniben

:roflol: ısıııııırrrrr :roflol: ordaki kirli hali bide temiz olsun ozaman görün de bu arada ben fotoları göremiyorum siz görüyosunuz dimi :roflol: bendemi sorun var acep....

X