(¯`¸·´¯)Bunlar da Benim Cadı Kızlarım(¯`·¸´¯)

çok tatlılar yaa ben de kedileri çok seviyorum çok isterdim kedi beslemek ama bizime vde istemiyo kimse kedi senağlama

süperler maaşallah , kedi iyi arkadaştır , nankör de değildir bazılarının iddia ettiği gibi , benim de var , karamel ... kızım büyüsün biraz yine alacağım ...

ayyy çok şekerler bunları seyrederken insanda ne dert ne tasa kalır valla hayvan sahibi olmak bir insan için en güzel meditasyondur ve herkeze tavsiye ederim kızlarının resimlerini bizimle paylaştığın içn teşekkürler

çok güzeller çok da ciciler :teytey: Bende istiyorum ama annem eve kabul etmiyor senağlama kendi evim olunca alıcam hemen :dance:

arkadaşlar çıtır ve mercimek güzel yorumlarınız için herbirinize çok teşekkür ediyorlarmış..ben demedim kediler dedia.s.

Hiiii gözlere bak maşallah:asigimeki çıtır ve mercimeği mıncırabilirmiyiz izin verirlermiymişsırnaşık şey

ikiside valla burunlarından kıl aldırmıyo ben bile mıncıklayamıyomki istediğimde:sm_confused: nadiren keyifleri gelirse mıncıklatıyolar..şansınıza artıksırnaşık şey... kedilerin önemli bir özelliğidir ...zorla sevemezsin onlar isterse ancak sevebilirsin çok biliyor bunlar yaaaasırnaşık şey

allahım ya ne kadar tatlılar hele şu dövüştükleri(oynadıkları) foto inanılmaz güzel.Nasıl yakaladınız bu bozu böyle

zaten genelde o pozda oldukları için pek zor olmadı o şekilde yakalamak canımsırnaşık şey hep kavga ediyor bunlar geçinmeyi öğrenemedilerki birtürlü:1no2: yan yana yattıklarını hiç görmedim göremicemde sanırımsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…