Bunlar Benim Canlarım

sağol huselciğim anlaşılan sende bir hayvanseversin ne mutlu sana hayvan seven insanda sever sevgiyle kalman dileğiyle

benim canlarım 6 yıl önce anne ve baba olmuşlardı yavrularıyla resimlerini buldum bakarmısınız ne mutlu bir aile tablosu

anne baba ve yavrular

Ah ya bunları ye ye içine sokŞeniz

Yalnız yavruların hepsi babaya mı çekti siyah siyah:roflol:

Acaba bademle cindyden ne renk karmaşası olucak koru sarımı açık sarımı beyazmı merakla bekliyorum:asigim:

demek cindy hamile gözünaydın

nesini merak ediyorsunki sizin yavrularda sürpriz mümkün değil
sarının tonları olacak siyah olmayacakları ve güzel olacakları kesindelikafadulden

Ahh barçmanım dün gördümde yazmaya fırsatım olmadı, baba koşturmaktan bitap düşmüş sızıp kalmış çok komiğime gitti, bir tanesindede halıyla bütünleşmişler :))

Bizde Yırtığın yavrularının hayalini kuruyoruz bazen ama şöyle;

Yırtık oyuncaklarını bizden kaçırıp durur ve vermek istemez kafayı sağa sola sallar aşırı derecede savurur havaya filan atar sonra ilk koşan o yada biz kim kaparsa alır kaçar diğeri kovalar...
Bizdede kazayla filan yavru olursa yavrularla bu koşturmacayı oynayabileceğimizin hayalidir sadece:roflol: korkuyla hayal karışık yani..

ilk zamanlar bizde babanın yavrulara zarar verebileceğinden çok korktuk kalistem ama bizim cicoş anneden güzel baktı yavrularına özellikle onları eğitmek için büyük bir çaba verdi böyle yavrularının olması inanılmaz keyifli bir olay ama iş yavrulardan ayrılmaya gelince çok zor oluyor sahipleri büyüyen yavruları almaya geldiklerinde çok ağladım
onlardan ayrılmak çok zor oluyor onun içinde cicoşu kısırlaştırmak zorunda kaldım:çok üzgünüm:

Bunalr aynı babası ne tatlılar ama küçükkken daha da şirin oluyorlar :asigim:abla peki yavrular hala sende mi :uhm:

Bunalr aynı babası ne tatlılar ama küçükkken daha da şirin oluyorlar :asigim:abla peki yavrular hala sende mi :uhm:

yok bunlar aynı anne eylülüm babaları beyaz olan ilk yavru ne yazıkki ölü doğdu o baba gibi bembeyazdı

yavruları iyi bakabilecek olanlara dağıttık biri benim en yakın arkadaşımda sıksık görüp seviyorum biri izmir mavişehirde prensesler gibi yaşıyor üçüncüde kuşadasında yani hepsi
çok sevilen yuvalarda ve emniyetdelerhihoyyyt

Ben babanın siyah olabilecğini düşündüm neden se iyi bir yerde olduklarına çok sevindim inan aklın kalmaz hiç olmzsa verirken duygusal anlar yaşandığına da eminim bir arkadaşımın vardı aynı cins olan yavruları verirken ne ağlamıştı ama onlar adına mutluyum gözün arkada değil

oy oy burda kimler varmış Şeniz

:1shok: ben de siyahı baba sandımdı

yavruların mutluluğuna :içelim:

oy oy burda kimler varmış Şeniz

:1shok: ben de siyahı baba sandımdı

yavruların mutluluğuna :içelim:

hoşgeldiiinŞeniz valla doğruyu söylemek gerekirse bizim yavruların babası annelerinden çok daha akıllıdır ve annelerinden daha çok baktı yavrulara o olmasaydı ne yapardım bilemiyorumdelikafadulden

hoşgeldiiinŞeniz valla doğruyu söylemek gerekirse bizim yavruların babası annelerinden çok daha akıllıdır ve annelerinden daha çok baktı yavrulara o olmasaydı ne yapardım bilemiyorumdelikafadulden

:roflol: bi dakkaa:hooray: bu kupa babaya, 6 yıl geçmiş kalmış olsak da

erkek insanlara örnek olması dileğiyle kaydirigubbakcemile3

:roflol: bi dakkaa:hooray: bu kupa babaya, 6 yıl geçmiş kalmış olsak da

erkek insanlara örnek olması dileğiyle kaydirigubbakcemile3

Burda da feministlik yapma allasen :mymeka::roflol:

Bende siyahı baba sandımdı yav çünkü hep beyazlının yanındalar

Afferim babaya:asigim:

Maşallah

Hele o bebelerin patilerindeki beyazlıklar yok mu bayıldım..

Ama renkleri siyah da olsa, köpeklerin ruhu beyaz.. Gerisi vız gelir yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…