Bunlar Benim Canlarım

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
nihayet yardımcı arkadaşların acemileri yönlendirmelerine baka baka fotoğraf yollama işini çözdüm hepsine binlerce teşekkürler köpeklerim gizmo ve cicoşun resimlerini sizinle paylaşmak istedim sevgilerle
imageshack.us]Bu görsele ulaşılamamaktadır/Silinmiştir.[/URL]

ayyy yerım ben onları yaaa beyazı aynı benım kopişe benziyoo

Çok şekerler barçman quselin köpişi kokoreç hastası imiş hemde baharatlısından seninkiside seviyormu kokareç:))))

barcmancım bunlar superler yaa bendede amerikan cooker var sebzeye bayılıyor :))

barcmancım bunlar superler yaa bendede amerikan cooker var sebzeye bayılıyor :))

gordum canım resmini bayıldım cok seker malesef benimkiler sebze yemiyor hatta hills mama bile yemiyorlar varsa yoksa tavuk birde makarnaya bayılıyorlar sevgiler

Çook sevimliler :1hug:

İki tanesine bakmak zor olmuyo mu ya :1rolleyes:

Allah'ım çok tatlılar nazar değmesin.Daha uzun yıllar sizinle olsunlar inşallah

aneyy..kis Ne Güzeller Bunlar.zor Olmuyor Mu Ikisi Birarada,birbirlerine Havlaşip Gürültü Yapmazlar Mi?

çok tatlılar ama ben dokunamıyorum aynı ortamda da çok tedirgin oluyorum
çocukken çokmu korkuttular nedir uzaktan çok seviyorum onlara bir zarar gelsin istemem ama yakınlaşamıyorum maalesef oğluşum 3 yaşında o sevsin istiyorum eve su kaplumbağası aldık nerde evcil kedi köpek görsek izin ister sevmesini sağlarım ben yapamıyorum o mahrum kalmasın

çok iyi ediyorsun canım çocuklara küçük yaşta hayvan sevgisini aşılamak lazım senin korkularının kaynağı küçükken başına gelen bir olay olsa gerek sende yavaş yavaş bu korkunu yenebilirsin inanki insanların en yakın dostu hayvanlardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…