Bundan sonra Anneler Gününde gözyaşı yok.....

gizel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
11
0
52
Ben evliyim fakat çocuğum yok. Bu site vesilesi ile. Bugün beni çok etkileyen bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi bugün Anneler Günü idi. Yıllardır eşim, annem babam ve kardeşim bu günü benim için de hep özelleştirmişlerdir. Kayınvalidem ise her Anneler Gününü sadece kendi tekeline almıştır yıllardır. Fakat bugün Kardeşimin Kayınvalidesi beni müthiş yüceltti. Ömrüm boyunca hiç bir zaman unutmayacağım. Kendisine buradan çok ama çok teşekkür ediyorum. İlk kez gözyaşına meydan bırakmayan bir Anneler Günü yaşattı bana.

canım benım senın adına sevındım.ama benım ıcın bundan sonrakı yıllardada hep goz yası var galıba

Sevgili sarı papatya çok özel değilse neden böyle düşündüğünü benimle paylaşmak istersen lütfen bana özel mesaj atarmısın.

Evet bu şarkı sözünün hepimiz için gerçek olmasını diliyorum.Gözyaşlarımız sevinçten aksın.a.s.:1hug:a.s.

ben anneyim kucucuk bir oglum var simdide ikinci bebeyime hamileyim .ve yurt disinda yasiyorum ya anne ozlemi bitmezya inan hic birsey annenin yerini tutmaz anne olmama ragmen .bu bitmedi.uc yasimdaki oglum cani yandiginda kosuyor anbne anne acidi acidi diyo .dusun opünce orasini hemen susuyo.aslinda bu pisikolajik bir olay.keske benim annemde yanimda olsaydida neyse..... yazamicamm:roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…