Bunalımdayım yardım lütfen

mutsuzgunes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
2
0
sevgili meltem hanım buraya arkadaşım yönlendirdi beni derdini buraya yazabilirsin dedi
umarım yardımcı olursunuz

ben 1.5 yıl önce öğretmenime aşık oldum hata olduğunun farkındayım ama yapıck bir şeyim yoktu aşk sonuçta ve ben bunu 1.5 yıl kendimde yaşadım ve nişanlandı öğretmenim tabi ki zoruma gitti ama benide sevmeyeceğini biliyordum öğrencisiyim ben onun ama yinede onu görmek bile yetiyordu ama 1 ay önce eş durumundan tayini çıktı ve gitti belki ebnim için iyi oldu ama unutamıyorum bunalıma girdim devamlı uyumak istiyorum müzik dinlemek dalıp gitmek istiyorum ama önünde zorlu sınavlar üniversite vize falan.Sizce bunalımdan çıkmam unutmak için ne yapmam gerekir.teşekkür ederim şimdiden cevabınız için

Mutsuzgüneş, içinde bulunduğunuz yaşlar hayranlıkla aşkın kolaylıkla birbirine karıştığı yaşlardır. Siz de böyle bir durum yaşıyorsunuz.
Sıkıntınızı kendi başınıza aşmakta zorlanıyrosanız, yakınınızda bulunan ve ergenlerle çalışan bir meslektaşıma başvurun. Madem önemli bir seneniz, destek almak doğru olacaktır.

yardımınz için teşekkür ederim ama psikologa gitme gibi durumum olamaz ailem ve çevremden hoş karşılanmaz ve bu durumuda aileme anlatamam o yüzden bu olayı kendi içimde çözmem gerekiyor yardımınız için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…