Bebek İkinci El BUMBO BEBEK KOLTUĞU/MAMAS PAPAS BABY SNUG ARIYORUM.

desede

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
18
3
Arkadaşlar merhaba. Bebeğim için 2. el bumbo bebek koltuğu ya da mamas papas baby snug mama sandalyesi arıyorum. İstanbul'da ikamet ediyorum. Satmak isteyen var mı?

Arkadaşlar merhaba. Bebeğim için 2. el bumbo bebek koltuğu ya da mamas papas baby snug mama sandalyesi arıyorum. İstanbul'da ikamet ediyorum. Satmak isteyen var mı?
mamas papas baby bud düşünür müsünüz? daha uzun süre işinize yarar

Merhaba hala arıyorsanız bende mamas papas snug, kardeşimde de bumbo koltuk var. Kardeşimin bumbosu sıfır, kutusunda. Bendeki mamas papas sıfır ayarında. Hiçbir yerinde çizik, leke yok. İlk günkü gibi. Denizli'den gönderim yapacağım. Biliyorsunuzdur bu ürünlerin kargosu PTT ile en az 30 TL tutuyor. Bumbo için kargo dahil 130, mamas papas snug için kargo dahil 180 istiyoruz. Düşünürseniz yazarsınız. Sevgiler.

Merhaba, hala mevcut mu eliniz de mamas papas ve rengi nedir acaba? Sevgiler...

Güncel mi ilanınız acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…