Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

çok geçmiş olsun canım ya bu arada topğe yazılan yazılarınız bana geç geliyor benim pc de mi sorun var sizinde öylemi oluyo

aybikem bugün nasılsın yine miden bulanıyomu göbişini gördüm topiğinde maşşallah

aybikecim bu arada gözün aydın allahım analı babalı sağsağlıp doğup büyümesini nasip eder işallah cinsiyet bellimi ne kadarlık oldu

arkadaşlar topiği ziyaret eden bazı arkadaşlar var onlarda bize katılsın dimi

evet sırayla bana bakın geliym istanbula:jeyyar:
ahh annem çok iyi bakıyor da sorun bende mehtap yiyemiyorum bugün çok felaket bişi oldu
affedersin ama öğürmeden olduğum yerde çıkarmaya başladım
çok iğrencim ksura bakmayın:bbo:

evet evet biz çok dost canlısıyız

merhaba üye biz kk lıyız :enbuyukkk:

kızlarr herkeze selamlar ben aso deryacımla tanışmıştık hatırlarsan..buldum seni deryaakaydirigubbakcemile5

evet evet biz çok dost canlısıyız

merhaba üye biz kk lıyız :enbuyukkk:

tesadügün bu kadarı:roflol:valla üstüme alınmıyorum ben tam yeni girdim sen yazmışssın bunu ama çok komikti allah iyiliğnizi versin..tesadüf gördüm burayı deryacıma slm veriyim dedim

kızlarr herkeze selamlar ben aso deryacımla tanışmıştık hatırlarsan..buldum seni deryaakaydirigubbakcemile5

evetttt sen benim akıl listemdesinnnnnşutarafagitti

hoşgeldin katılsana bizeeea.s.
:enbuyukkk::enbuyukkk:

:enbuyukkk:bende kk lıyım anlaşıldı tamam..:)kızlar hoşbulduk bende istanbulda yaşıyorum bekarım..konuşmalarınız ne yönde kısaca burayı anlatırmısınız canlarım bana sormak istedikleriniz olursada sorun

kızlar ben yatıyorum valla çok uykum geldi yorgunlukta var yarın görüşürüz işallah herkeze iyi geceler

canikom nik değişti ilk üye oldum ya ben o zmn sorun oldu yanlış şifre falan -tatlicadiarzu-cehaletimden kaynaklıydı yani..sen annenimi özledin kıyamam sanasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…