Buluşmada tanışıp kanka olanlar birbirinden vazgeçemeyenlerr

ay kendimi hayal edemiyorum iki
veletle
ortalık bohh götürüyo
ben pijamalarla b oraya bi buraya
güzellikten eser kalmamış
saç baş dağılmış
biri anne meme biri anne kaka
oyyşş dıkandımm
yazarkene yoruldum beee
pehhh

kızlar çok tatlısınız yaa.sultanahmet buluşmasına gelmek istiyodum ama gelemedim:çok üzgünüm:c.tesi bakırköye gitcektim bendee:dance::dance: azda olsa sizinle görüşmek istiyoruuum :icecream:

oley oley o zaman geliyosunnnnnnnnnnnnnnna.s.

kızlar çok tatlısınız yaa.sultanahmet buluşmasına gelmek istiyodum ama gelemedim:çok üzgünüm:c.tesi bakırköye gitcektim bendee:dance::dance: azda olsa sizinle görüşmek istiyoruuum :icecream:

:lepi: yuppiii kırmızı eşarpı ve kırmız ıbabetli güzeller güzelim benim yaşaasınnnnnn yeni birini daha tanicammm

kız zaten hiperaktifsin olsa ne olursun şimdi maxihiperaktik
:roflol::roflol::roflol: bence süper olur
bak şimdi yarın ilk iş test yapacak hatun
oylama başladımı ki
rabbim isteyenlere versin bide şevvalimize :Saruboceq::Saruboceq:
:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: şevvalimeee hep dua ediyorum inşallah gelecek güzel haber
:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

bide deryaaya :))
yasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelime

yaw hayır ben daha geziceeeeeeemmmmm
Allah hayırlı zamanda kısmet etsin anne olmayı
Valla şuanda hiçbir yönden hazır değiliiiimmmmm

nasılsınız kızlar okuduğum kadarı ile leptap yorgun derya finkfink gezmis b§m oğluşunlan belinayy perfectooo aybike esini özlemisss ayça bırdaa

:roflol:
yasakkelimeyasakkelime

huhu kızlarr bende oğluşumu koyucam yarışmaya haberiniz olaaa
en güel uyuduğu anı yakalamaya çalışıyorum
konu bu
hadi mahalale muhtarınıza oy beklicem haberiniz ola
3 nisan katılımda son gün 3nisandan sonra oylama olucak

ne muhtarıı anlamadı benn :uhm:

eğer kk üyelerinin oylarıyla seçiliyosa nicki yolla bize oylayalım oğluşun için

evt cnm kk uyelerinin oylarıyla seçilcek ama 3 nisanda başlıcak şimdi sadece resim gönderilioo eğer oğlumu oylarsanız mutlu olurum tabee .. link yazarım buraya başlayınca yarışmaa :1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

nasılsınız kızlar okuduğum kadarı ile leptap yorgun derya finkfink gezmis b§m oğluşunlan belinayy perfectooo aybike esini özlemisss ayça bırdaa

iyi okumuşun valla topiği bel ağrımdan ölüyom ama ilaç olarak kas gevşetici olarak sizleri aldım sen naptın

bende ele :lepi: kkartı borcumu öğrendim 1300 olmuş pess bana ona cnm sıkıldı allah baska dert vermesin :Saruboceq:

bahh ben senin oğlana sen benim oğlana vircen oy hee annaşak
hak geçmesünn:roflol:

biz linki atmanı bekliyecez ve oyluyacaz ve kazanacaz:Saruboceq::hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…