Buluşma için makyaj önerileriniz

betul07072011

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
48
3
iyi akşamlar bayanlar öncelikle hepinize merhaba
ben haftasonu erkek arkadaşımla buluşacağım. saçlarım düz fön olacak siyah mont üste oturan cinsten:)) altıma da kot gri hoş ayakkabılar nasıl bi makyaj uygulamalıyım biraz saçıma perçemde yaptırıcam nasıl olurum yada nasıl olmalıyım makyaj önerilenizi bekliyorum lütfen !!!

Ben düğün davet dışında kesinlikle ağır yada gösterişli makyajdan yana değilim bence doğal bir makyaj uygularsan çok hoş olur. Cildin bozuk değilse fondoten pudra kullanma bile. Kaş rengine uygun bir kalemle kaşlarını belirginleştirsen bir rimel cildine göre seftali tonu veya bronz bir allık dudak rengine yakın bir lipstick çok istersen göz kalemide kullan tamam işte olduda bittiiii

Son düzenleme:
ya DÜZ FÖN ÇEKTİRECEĞİM BİRDE DİYORUM Kİ HAFİFTEN PERÇEK ATTIRSAM MI HABİRE SAÇIMI DÜZELTMEKTN FENA GELİYO SEVGLİMİN YANINDA TEL TOKA FALAN TUTTURMAK İSTEMİYORUM ÇOCUK GİBİ AÇIKÇASI OYÜZDEN GÜZEL Bİ PERÇEM KESTRİYM DİYORUM SİZCE NASIL OLUR:))

Saç yapınız düz değilse bence perçem hiç yaptırmayın kullanmanız daha zor olur daha çok uğraşırsınız hem çevrenzdeki arkadaşlarınızada danışn çünkü perçem her yüze gitmiyo

Benimde saçımda hiç kahkül,perçem,kat falan yok
Dümdüz,daral gelmesin diye tel tokayla tuttururum genelde çocuk gibi mi oluyorum acaba
Konuya gelince ben perçem v.s sevmiyorum yapma derim
Makyaj olarakta hafif olsun
Montunuz siyah deriyse hele açık pembe ruj sür derim

kesinlikle çok hafif bi makyaj öneririm. rimel allık ve şeftali tonlarnda açık renk bi ruj olabilir mesela

Bence olabildiğince doğal git. Makyaj saç normalde nasılsan. Sevgilin senin için özeldir ama sen günlük kendini o yokken nasıl şeyler yaparak özel hissediyosan ondan farklı birşeyler yapmamanı öneririm. Eğreti dumamasına özen göster.

saçlar düz fön.
makyaj gözler eyelıner
rımel
allık çok haif parlatıcı

giyim:siyah mont
:kot pantolon
:şal
:gri aykkbı

NASIL??

ben bir de güzel bir şapka takmıştım çoook beğenmişti ama ben kıvırcık yapmıştım o zaman çok güzel duruyor bol şansss <3

gayet güzeldi de saçlarıma maşa yaptırdım bebek tonu dedikleri makyaj yptım tşkkürler arkdşlarım ablalarım sevglm ünide okuduğu için geldi herhaftasonu buluşabiliyoruz yeni fikirler verebilirsiniz bana ne giycem nasıl oliyim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…