Anket Bülent TIRAŞ mı Süleyman AKHAN mı?

Bülent TIRAŞ mı Süleyman Engin AKHAN mı?

• Ankete Katılan
    9

alsem

Diva
Pro Üye
Anneler Kulübü
12 Aralık 2019
17.467
54.111
Hanımlar merhaba.

Daha önce derdimi anlattığım bir konu açmıştım. ( Bu Dertten Yıldım, Bıktım, İllallah Getirdim )
Özetle vulvodini teşhisi kondu bana. Şimdi ben de bunun tedavisi için doktora gitmeyi düşünüyorum yalnız bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. İstanbul'da ikamet etmediğim için önceden iyi araştırıp gitmem lazım. Hangi doktora gitmeliyim sizce? Bir de bana muayene ücretlerini yazabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler, öpüldünüz

Merhaba, gecmiş olsun. Bülent bey daha çok tüp bebek üzerine yoğunlaşmış bir hekim iken Süleyman hoca daha cok kadın hastalıkları üzerine yoğunlaşmıştır. Tercihinizi yaparken bunları göz önünde bulundurabilirsiniz.

Merhaba, çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben ikisini de tanımıyorum ama Bülent beyin internet sayfasında da benim hastalığımla ilgili şeyler okudum ve bir arkadaşım onun vesilesiyle bebek sahibi oldu. Süleyman hocaya ise giden kimseyi tanımadığım için ikilemde kaldım. Tekrar teşekkürler

veeee sonunda süleyman akhan'a 5 temmuz'a randevu aldım, hadi hayırlısı

veeee sonunda süleyman akhan'a 5 temmuz'a randevu aldım, hadi hayırlısı
Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve bende aynı doktora gidiyorum bu durum beni mahvetti süreciniz nasıl ilerliyor deneyimlerinizi paylaşabilr misinz

Bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve bende aynı doktora gidiyorum bu durum beni mahvetti süreciniz nasıl ilerliyor deneyimlerinizi paylaşabilr misinz
Bununla alakalı birkaç farklı konu açtım. Konularımı okuyabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Bu konuyu açalı 3 sene olmuş, hey yavrum hey…

öncelikle asla reklam yapmıyorum bunu netleştirelim. Tamamen kişisel deneyimlerinden yola çıkarak bu mesajı yazıyorum.

Süleyman hocaya randevu alıp gitmiştim o zamanlar. Hayatımda tanıdığım en en en en en iyi kadın doğumcu. Bi kere bilgisi zaten Derya deniz bir prof, işinin ehli. sonra aşırı tatlı dilli bir insan. Başta yadırgamıştım “bi tanem, canım” filan demelerini ama kendi oersoneline, hastane hemşiresine bile bu tarzda konuşuyor. Çok da naif ayrıca.

benim rahatsızlığım vulvar vestibülitmiş. Vajinal muayeneyle birlikte ve hastalığın ne olduğu, beni neler beklediği konusunda, tedavi seçenekleri hakkında tam 1 saat görüşmüştük ilk muayenede.

kendisine muayene olmadan önce meğer resmen kasılıp kalmışım diğer doktorlarda. Aşırı relax, insanı sakinleştirip öyle vajinal muayene ediyor. Başkaları gibi Laps diye sokmuyor vajinal ultrasonu bu söylediğim şey normal bir kadın için komik olabilir ama vulvar vestibülit hastaları ne demek istediğimi çok iyi anlar Çünkü vajinal ultrason bile vajinada acayip acı yapan bir şeydir.

her neyse, eğer hocanın adını duyup kendisine gitme konusunda düşünen varsa hiç düşünmeden gitsin muayene olsun. Ben istanbul’da ikamet etmememe rağmen kalkıp gidiyorum. gerçekten imkanınız varsa ve başa çıkamadığınız bir rahatsızlıktan muzdaripseniz düşünmeden gidin.

bana çok iyi gelen bir hoca kendisi, umarım sizlere de iyi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…