Bülent Ersoy aynı elbisenin bütün bedenlerini satın aldı

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
http://www.ulusalkanal.com.tr/magaz...enin-butun-bedenlerini-satin-aldi-h85494.html
Bülent Ersoy aynı elbisenin bütün bedenlerini satın aldı
Bülent Ersoy, daha önce yaptığı astronomik alışverişlerle magazin gündeminde tartışma konusu olmuştu
20 Aralık 2015 Pazar 10:56

bulent_ersoy_ayni_elbisenin_butun_bedenlerini_satin_aldi_h85494_23247.jpg

Bülent Ersoy'un İstanbul'da bir AVM'de ilginç bir alışveriş yaptığı öne sürüldü.

4 bin liralık bir elbise beğenen Ersoy, 44 bedeninin olup olmadığını sordu. Posta Karnaval'da yer alan iddiaya göre, istediği bedenin kalmadığını öğrenen Ersoy, "Bu elbise bana nasip olmadı ama kimsenin üstünde görmek istemiyorum" diyerek mağazadaki bütün bedenleri satın aldı.

Toplam alışverişi için 16 bin lira ödeyen Ersoy, alışverişe birlikte çıktığı yakınına "Zayıflayıp 42 bedene geleceğim, diğerlerini de kimseye vermem" dedi.

Astronomik devasa,kıskanç Divaa:KK57:

hangi markaymış ki bu sadece bir magaza da satılan?

Bunların paraya acımaması çok normal bir gecede yarım trilyon kazanınca 16 bin çerez parasıdır yani

yazık çok yazık o 16 bini böyle ziyan edeceği yerde yoksullara yardım edebilirdi

ayakkabısı yırtık üstünde montu olmadan okula giden bir sürü çocuk var mesela.

belki zayıflayınca giyerim diye düşünmüştür, pişti olma korkusunu da nerden çıkardınız:KK48::KK48:

nur bunu terk etti herhalde mağzadan giyinmeye başladığına göre:KK53:

belki zayıflayınca giyerim diye düşünmüştür, pişti olma korkusunu da nerden çıkardınız:KK48::KK48:

nur bunu terk etti herhalde mağzadan giyinmeye başladığına göre:KK53:
chess allah aşkına o kadar zayıflama imkanı var mı aldığı elbiselerin en büyük bedeni 42 bedenmiş

kalıbı bolsa demek ki onu bilemem çuval kalıpsa:KK53:

X