Bulaşik Makinasi Parlaticisi

bır arkadasım camasır suyu doktugunden dolayı bulasık makınası bozuldu... hem sırke hem de camasır suyu kullanıyordum ama makınasının bozuldugunu duyunca ıkısını de bıraktım. Suan makınama calgonıtın 10 super guc (tablet) ozellıgı olanından kullanıyorum, baska bıseye gerek kalmıyor, cok memnunum...

bende bırsey paylasmak ıstıyorum ben elde yıkarkende bulasık suyuna sırke katıyorum cunku parlatmanın dısında sırke dezenfektede edıyor yanı mıkrop kırma ozellıgıde varmıs..
bılmeyenlere duyurulur

Canım tercihen elma sirkesi yoksa üzüm sirkeside olur fark etmez ama elma sirkesi daha etkili oluyor daha güzel parlatıyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

bende şu sirkeyi deniycem sağol canım...
birde şu bulaşık makinasının tuzu işini halletsek çok iyi olcak valla!!!!

6 aydır parlatıcı yerine elma sirkesi koyuyorum,bulaşıklarım pırıl pırıl hele tencereler.hem sağlıklı,hem ucuz.tv de dinlemiştim parlatıcılar kapların üzerinde kalıyormuş tamamen kanserojen.

Ben 4-5 senedir bulaşık makinası tuzu kullanmuyorum.Onun yerine bildigimiz kalın tuzu kullanıyorum.Emin olun aynı sonucu alacaksınız.Sirke olayını yeni duydum teşekkürler.Onuda ilk fırsatta deneyecegim.Kötü Kazen

bulaşık makinasını kullanma kılavuzunda kesinlikle bulaşık makinaları için özelhazırlanmış tuzdan başka bir tuz kullanmayın yazıyor..
makina tuzuyla aynı görevi göremezki.
ayrıca bu tarz şeylerin makinaya zarar verececeğini düşünüyorum.:1no2::1no2::1no2:

fisfisfisfisfisfisne orjinal fikirler var..deniycem bunusengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

kızlar bence parlatıcı dışında başka bişey kullanmayın tuz kullanmanıza gerek yok ama deterjan ve parlatıcyı ihmal etmeyim zaten parlatıcı koyduktan sonra çamaşır suyuna falan gerek yok bulaşıklar ışıl ışıl çıkar bence bu tür şeyler makinanızın ömrünü kısaltır ben beyaz eşyada çalışıyorum ve biliyorum

arkadslar benı makınam bosch
servısten gelen adam 1 kez tuz koydurdu daha omur boyu tuz kullanmayacaksınız dedı tabı ben 50 kere sordum nasıl olur hıc mı aslamı falan dıye
hayır ılk kurulumda 1 kere kullanıyorsunuz daha kullanmayacaksınız dedı sızlerdede oylemı
bırde tablet degılde toz deterjan kullanın dedı
ben yumusatıcı hıc kullanmıyorum ama gayet guzel bulasıklarım yanı yumusatıcı ıstege baglı bıseymı
kullanmasakta olur degılmı

canım ya bulaşık makinasında yumuşatıcı kullanııyor ben ilk defa duyuyorum ben parlatıcı tuz ve detrjan kullanıyorum valla senden duydum sanırım ynlış yazdın yada ben yanlış biliyorum

enessa cım dogru soyluyosun yanlıs yazmısım camasır makınasına gıtmıs kafam herhalde parlatıcı dıyecektım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…