bulantı- kusma

Huzurumsu

mutluluk
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
39
1
arkadaşlar yaklaşık 7 haftalık hamileyim ve 3 günden beri bulantı ve kusmalar başladı. çalışıyorum da. aksi gibi çalıştığım okul yolunda aşırı viraj da var. mahvoluyorum. iş yerinde zman geçiremez oldum. bulantıları nasıl azaltırım acaba. yardımm..

seni çok iyi anlıyorum tatlım gerçi bende kusma yok çok şükür ama olsun ben neler yaptığımı söyliyim belki faydası olur. hiç bir öğündeki yemeğin tamamını yiyemiyorum onun için kahvaltıda bile mesela tost mu yaptım yarısını yiyorum kalan yarısını 1 saat sonra yiyorum. hepsini bir yediğimde yemek bittikten sonra aşırı bir bulanma ve rahatsızlık oluyor. asitli fazla yağlı şeyler tüketmemeye çalışıyorum çünk onuları da yerken sonur olmasa da bitince bulantı yapıyor. kesinlikle mideni çok uzun süre boş bırakma çubuk kraker beyaz leblebi(nohut) evdeyken de tuzlu salatalık yiyorum ben. çünkü su da çok fazla içemiyodum salatalık baya iyi geldi bana. serviste uyumaya çalış bence ya da mentollu bi sakız da işini görebilir. işin özü miden ne tıkabasa dolu olacak ne de bomboş.. zaten ilk başlangıcını hissediyorum ben böyle açlık gibi başlıyo sonra kıvrandırıyor. işte o ilk başlarken çubuk kraker galeta falan baya iyi geliyor ya da işte yemeğinden kalan yarım porsiyon İnşallah bir an önce atlatırsın bu dönemleri de mutlu mutlu geçer hamileliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…