buharlı yer silici süpürgeler

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.596
kızlar acill yazın kullananlar varmı buharlı yer temizligi icin özellikle mutfak fayans parke güclü buhar cıkısı olan kullandıgnız memnun kaldıgınız ürün varmı ben bugun phlips in beyendim 350 den 250 de düsmüs dedi netten baktım b kac yorum var kimi ii diye kimi gereksiz
siz ne diysounuz

Merhaba arkadaşım.Ben de var.Fakir marka aldım .Fakat fazla kullanamadım vakit yokluğundan.Bazanın altına koydum orada duruyor.Pratik.Bence vileda dan daha temiz ve hijyen oluyor heryer.Ayrica düşünürsen sana uygun bir fiyata veririm.Ben çalışıyorum haftanın 1 günü evdeyim.Temizlik için yardım alıyorum.Bu yüzden pek kullanılmıyor.İyi akşamlar dilerim.

merhaba arkadaşlar
konu sahibi arkadasım aldınmı
bende buharlı yer tamizleyicisi araştıyorum.
elle silmek zor.
viledada çok pratik değil kovayı taşı sok çıkar.
fakirin sadece yer silme olanını düsünüyorum . bakınca çok pratik görünüyor beklentilerimi karşılarmmı bilmiyorum

merhaba arkadaşlar
konu sahibi arkadasım aldınmı
bende buharlı yer tamizleyicisi araştıyorum.
elle silmek zor.
viledada çok pratik değil kovayı taşı sok çıkar.
fakirin sadece yer silme olanını düsünüyorum . bakınca çok pratik görünüyor beklentilerimi karşılarmmı bilmiyorum
aynen fakir mop aldım cok iyi eger ki cocugun varsa dahada iyi 100 drecede yer siliyo cünkü bezleride isim bittiginde makinede kısa programa atıyorum miss

X