Elektrikli Süpürgeler buharli mop kullanan var mi

fatmatulzehra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2012
5
3
Merhaba bayanlar ben buharlı temizleyici almak istiyorum. Ancak hangi markaların daha iyi bilemiyorum . Kullanan varsa bana yardımcı olabilir mi .

Ben çok büyük hevesle aldım ama hayal kırıklığı yaşadım, yer silmek için fena değil daha güzel temizliyor ama buhar aparatı o videolardaki gibi kiri söküp atmıyor sadece yumusatiyor ayrıca kablosu çok kısa çıkar tak sıkıntı benim kullandığım philips çok verim alamadım belki de ben beceremedim aman aman tavsiye etmiyorum

Ben , fakirin buharlı makinasını kullanıyorum. Evet kiri falan yüksrk buharla çıkarıyor ama ben zannediyordum ki çıkardığı yumuşattığı kiri süpürge gibi içine çekecek. Yok öyle değilmiş o kiri yumuşatacak biz silecekmişiz. Onun haricinde , güzel bir ürün , evde bebeğim var inanıyorum ben dezenfekte ettiğine .
Ama iyi bir makina alayım derseniz , dediğim gibi karcher sanırım biraz daha pahalı diğer markalardan. Onun kiri içine çekme cam silme aparatları falan da var. Daha kullanışlı görünüyor. Fakirin ki bildiğinz buharlı mop...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…