Elektrikli Süpürgeler Buharın gücünü hissedin; LG VK9820SCNY Steam Kompressor elektrik süpürgesi

bayanfiyona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
485
2
$VK9820SCSNY-medium.jpg

LG VK9820SCNY Steam Kompressor sayesinde buhar gücünün temizlikteki farkını hissedeceksiniz . Tozları yüksek emiş gücüyle emip, onları sıkıştırarak süpürgenizde saklayın.LG, yüksek teknolojisiyle sizlerin tozlara karşı verdiğiniz savaşta emrinizde.
BAF OnayıBritish Allergy Foundation tarafından anti-alerjik özelliği onaylanmıştır.
Hepa Filtre 13Soluduğunuz havanın neredeyse tamamına yakınını tozlardan arındıran yıkanabilir Hepa filtresi sayesinde evinizdeki alerjenlerden kurtulun.
Buharlı Temizleme
LG buharın gücü sayesinde temizlikte yeni bir çığır açıyor. Parke, mermer , halı ve benzeri bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz buhar fonksiyonu sayesinde yüzeyleriniz uzun süre temiz ve parlak kalacak. Islak-kuru modeller ile karşılaştırıldığında buharın gücü size ekstra hijyen kazandıracak . Özel tasarım buhar başlığı sayesinde , tek bir hareket ile başlığın ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde mükemmel temizliğe sahip olacaksınız.
Motorlu Toz SıkıştırmaDünyadaki motorlu toz sıkıştırma özelliğine sahip ilk ve tek elektrik süpürgesi. Sıkıştırma özelliği sayesinde tozları kalıp haline getirerek toz haznesini boşaltırken etrafa toz bulutlarının yayılmasını engelliyor. Daha fazla toz toplama kapasitesiyle 3-5 kat arası daha seyrek toz boşaltma
Daha Uzun Süre Güçlü EmişLG Kompressör yeni siklon toz ayrıştırma sistemi sayesinde tozları ayrıştırmak için filtre kullanımına son veriyor. Böylece zamanla emiş gücü kaybına yol açan tıkanmış filtrelerden sizi kurtarıyor.
Sani Punch Cilt mantarı, alerjik astım gibi hastalıkların sebeblerinden biri de yatağınızda, oturma grubunuzda, yastıklarınızda ve evinizin diğer yüzeylerinde bulunan bakteri ve akarlardır. Evinizi havalandırarak ya da normal fonksiyonlu süpürgeler ile bu akar ve bakterilerden kurtulmanız mümkün değildir . LG sağlığınızı düşünen ürünler koleksiyonuna eklediği yeni süpürge başlığı Sani Punch sayesinde bakteri ve akar kaynaklı sağlık sorunları riskini azaltıyor. Yüksek emiş gücü ve Sani Punch'ın uygulanan yüzeyde yarattığı darbe etkisi sayesinde ( Dakikada 3000 darbe ) evinizde temizliğin ve hijyenin rahatlığını yaşayacaksınız..

www.lg.com/tr

Son düzenleme:
bu süpürgeyi kullanan var mı? ben de almayı düşünüyorum.. bi de filtre değişimi vs ne kadar zamanda bir yapılması gerekli ve kaç lira? bilgilendiren olursa çok sevinirim

bu süpürgeyi kullanan var mı? ben de almayı düşünüyorum.. bi de filtre değişimi vs ne kadar zamanda bir yapılması gerekli ve kaç lira? bilgilendiren olursa çok sevinirim

süpürgeyi bende almayı düşünüyorum o yüzden gidip lg storede inceledim fiyatı değişmekle birlikte 750-950 arasında satılıyor. sanal marketlerde ya da teknomarketlerde çıkan promosyonlar ve kampanyalar dahilinde takip etmenizi öneririm. filtre belirli aralıklarla yıkanıp tekrar kullanılabiliyor...bu sizin kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak değişecektir.

hangi lg shoptan incelediniz acaba ben de bir gidip incelemek istiyorum. muhtemelen internetten sipariş edicem ama mediamarkt de satılıyo mu acaba?bi de 750 tl ye nerede gördünüz? o fiyata bulsam hemen alıcam:KK9::KK9::KK9:

hangi lg shoptan incelediniz acaba ben de bir gidip incelemek istiyorum. muhtemelen internetten sipariş edicem ama mediamarkt de satılıyo mu acaba?bi de 750 tl ye nerede gördünüz? o fiyata bulsam hemen alıcam:KK9::KK9::KK9:

ben mecidiyeköydeki lg shop'a gitmiştim...orada anlattılar özelliklerini... inanın alışveriş sitesini hatırlamıyorum modeli yazınca googleda alt alta bir sürü site çıkmıştı bu üründe %30 indirim vardı... arada çıkıyor böyle... hala devam ediyor mu bilemiyorum.

gold internet mağazasında var ama stokta görünmüyor. oradaki fiyatı 800 tl. ben daha uygun fiyata bulamadım

bu buharlı süpürgelerin ilk etapta temizlerken hijyen sağladığına inanıyorum ama benim merak ettiğim herşeyi buharla temizlediğinde mecburen temizlik sonrası hafifte olsa bir nemlilik kalmıyormu temizlenen şeyde..ıslk yada nemli herşey kuruyana kadar çok daha hızla bakteri üretir..peki bu nasıl oluyor??:44:bana sanki eşyalarımızı (yorgan,yastık,parkevs.)daha çok çürütürmüşüz gibi geliyo..
kullanan arkdaşlar gerçek anlamda hijyen sağladığını düşünüyormusunuz aydınlatırsanızz sevinirim..

Gulizz ben kullanmıyorum buharlı temizleyici ama hijyen konusunda bana mantıklı geliyor. Buharla temizlendiği için yorgan veya yastıkların nemli kalması çok doğal. Temizleme işleminden sonra havalandırmak gerekli..

bu buharlı süpürgelerin ilk etapta temizlerken hijyen sağladığına inanıyorum ama benim merak ettiğim herşeyi buharla temizlediğinde mecburen temizlik sonrası hafifte olsa bir nemlilik kalmıyormu temizlenen şeyde..ıslk yada nemli herşey kuruyana kadar çok daha hızla bakteri üretir..peki bu nasıl oluyor??:44:bana sanki eşyalarımızı (yorgan,yastık,parkevs.)daha çok çürütürmüşüz gibi geliyo..
kullanan arkdaşlar gerçek anlamda hijyen sağladığını düşünüyormusunuz aydınlatırsanızz sevinirim..

vereceğiniz buhar miktarına göre bence nemlilik falan olur..

bu süpürgeyi bayiiden inceledim ama o paraya değeceğini düşünmüyorum. illa ki buhar olsun diyorsanız küçük el tipi ürünlere bakın bence. bununla sadece yerleri süpürebilirsiniz. banyoda mutfakta kullanmak mümkün değil.

bu süpürgeyi bayiiden inceledim ama o paraya değeceğini düşünmüyorum. illa ki buhar olsun diyorsanız küçük el tipi ürünlere bakın bence. bununla sadece yerleri süpürebilirsiniz. banyoda mutfakta kullanmak mümkün değil.

bende inceledim bu süpürgeyi... hatta direkt kullanarak gösterdiler... parke, mermer, ve benzeri bütün yüzeylerde rahatlıkla kullanabiliniyor. buhar başlığı sayesinde , ön kısmından tozları çekerken arka kısmından verilen buhar sayesinde yerler silinmiş oluyor.

şahsen ben çok beğendim...

Slm,
ben de bir kaç ay önce buharlı temizlik robotu almaya karar vermiştim.KK dan çok faydalandım o yüzden aldığım makineyle ilgili tecrübemi paylaşmam gerek diye düşündüm. Ben burdaki konuşmaları çokca okudum. Piyasadaki neredeyse bütün temizlik robotlarını inceledim. Sonra LG buharlı temizlik robotu aldım. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Çooooooook memnunum. çalışan bir kadın olarak bana vakit kazandırıyor. Temizlik sürem yarıya indi. Hafta sonları işim çok daha erken bitiyor. Mite başlığı inanın evdeki bütün tozu aldı. Hele o silme başlığı valla sarılıp yatasım geliyor. o kadar sevdim yani. Hem iyi süpüren hem de temiz ve hızlıca silme yapabilen bir makine arayan varsa kesinlikle tavisye ederim

Slm,
ben de bir kaç ay önce buharlı temizlik robotu almaya karar vermiştim.KK dan çok faydalandım o yüzden aldığım makineyle ilgili tecrübemi paylaşmam gerek diye düşündüm. Ben burdaki konuşmaları çokca okudum. Piyasadaki neredeyse bütün temizlik robotlarını inceledim. Sonra LG buharlı temizlik robotu aldım. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Çooooooook memnunum. çalışan bir kadın olarak bana vakit kazandırıyor. Temizlik sürem yarıya indi. Hafta sonları işim çok daha erken bitiyor. Mite başlığı inanın evdeki bütün tozu aldı. Hele o silme başlığı valla sarılıp yatasım geliyor. o kadar sevdim yani. Hem iyi süpüren hem de temiz ve hızlıca silme yapabilen bir makine arayan varsa kesinlikle tavisye ederim

Merhaba, Ben Lg storede incelemek istedim ancak malesef çalıştırmadılar, denemedende cesaret edemedim almaya,size sorsam birşeyler ?
buharın hazır olması uzunmu sürüyor gerçekten ? fişi takıp beklemekmi gerekiyor, su başlığa konuyormuş, bir başlığı doldurunca ne kadar süre süpürebiliyorsunuz birdeee toz sıkıştırma fonksiyonu verimlimi gerçekten ? tozlar kalıp halindemi çıkıyor dedikleri gibi yoksa hikayemi?
Sevgiler,

eveet bisürü araştırmadan sonra lg de karar kıldım ve cuma günü aldım sonunda...iyiki almışım dedim çok sevdim ..fakiri ve diğer bikaç alman markasını inceledim su doldurulduğunda çok ağırlaşıyorlar ve her temizilikten sonra hazneyi temizlemek gerekmiş koku oluyormuş..bide aparatları tak çıkar zor geldi...fikir olsun size de

X