Saç Rengi ve Saç Boyama Bugüne kadar boyadığım tüm saç renklerim

amma çok renk değişmişsin barbim yaww:1shok: maşallahhh
he bu arada ben de senin yüsünü gördümm :jeyyar:

gelelim renklereee;
4. renge bittimmm
7. renk azcık 90'lar havası vermiş,beğenmedim
10. rengi hiç sevmedim :kedi: saç modelini filan da hiç uyduramadım tarzına.hatta bu barbi mi ki diye şüphelendim :1shok:

sonuç : en güseli şimdiki rengin,bence tam 12den vurmuşsun bu işi,daha da oynama derimm şekerceezimm muckkk

gülü kokladıgın fotodaki saç rengine bayıldım...tonu ne ???hangi markaya boyadın??

1 ve 11 hariç hepsini beğendim.
en çok ta 7 numarayı beğendim.

Son düzenleme:
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

canım hangi renk ve hangi boya ile boyadın rengi çok hoşuma gitti sanada çok yakışmış

Son düzenleme:
a.s. öncelikle Selamlar ...:)
Her renk bir ayri ahenk katmis ayri bir güzel yaki$mi$ amaaaaa 4. numeröööö HARIKAA perfecto ma$allaah cok farkli göstermi$ o sac $ekli ve rengi en yaki$ani bence..

bende gül kokladığın rengi birde 2. resimdekini beğendim. kızıl kahve gibi olan varya o da yakışmış bence sana. resimlerini koymuşsun kendin mi yaptın saçlarını? eğer öyleyse onları nasıl elde ettiğini de yazarsın değil mi????

mor elbise giydiğin resimdeki saç rengin tam olarak ne saçların en bakımlı parlak o resimde görülüyor saçların ama siyah saç sana daha çok yakışmış

gülü kokladığın resimdeki boya num.ve markasını yazarmısın ? en cok o rengı yakıstırdım ben cok gusel olmus

Sevgili barbycim Hepsi çok güzel ama bu rengi dahada çok beğendim. rengin markası ve numarası nedir canım birde bu rengi ne renk saçın üstüne boyadın merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…