Saç Rengi ve Saç Boyama Bugüne kadar boyadığım tüm saç renklerim

barbieciğim sen zaten çok ama çok güzelsin vede tüm saç renkleride sana çok yakışmış vallahi bende senin gibi devamlı saç rengi değiştiririm ama sen bence harikası vede tüm saçların 100 üzerinden 100 bence

ne güzel sözler bunlar canım ya
moralim çok bozuktu valla görünce bir sevindirik oldum
eminim sanada çok yakışıyordur her renk
değişiklik her zaman iyidir
kendine bakmakta a.s.

birkaç resim daha eklicem bulabilirsem eskilerden
simsiyah bir halim varki sormayın kaydirigubbakcemile3

hepsi birbirinden güzel valla canım çok beğendim :) 4. ve en son resimdeki saç rengini öğrenebilir miyim?
çok hoşuma gittide o renkler

4.resimdeki koyu kahve tatlım
en son resimdeki bildiğin siyah
simsiyah

teşekkür ederim kuşum aklinialirimsmile

hepsi çok güsel canım ama en güseli sarıı
ee yüz güzel olunca saçlarda süper duruyoo
bugün ne giydindede görüyodum harikasınnnalkisalkisalkis:hooray:

Hepsi de çok yakışmış. Herkes gibi 4. resimle ilgili ben de birşey sormak istiyorum. Koyu kahveye boyamışsın o resimde. Ama ben o renge boyadığımda siyah gibi oldu. Saçlarım şu anda kestane, o rengi elde etmek için hangi renge boyamam lazım acaba? Saç boyaları konusundaki engin tecrübenle yardımcı olursan sevinirim.

canım ben o renge sapsarı saçdan sonra döndüm
saçım açık renk olduğu için herhalde o kadar koyu olmadı bende..
sen koyu kahve değil daha açık kahve boya o zaman madem o kadar koyu tutuyor boya sende

en sondaki siyah (yada kahve) saçını çok sevdim ben.Favorum o.Çok genç ve diri göstermiş.Şu an ne renktesin?Ama çok güzel olduğun için hepside bi ayrı güzel olmuş.yerimseniben

öncelikle çok teşekkür ederim canım
o geçen seneki fotom sevgililer gününde çekilmiştim.
şu an yeşil gömlekli lüle saçlı bir resim var öyleyim

hepsi cok gusel
en sonuncu koyu renk super yakismis :lepi:beyaz ip askili badi giymissin hatta...
....herkes begendigini soyluyorda en cok sen hangisini begendin barbicigima.s.

şu gül koklayan resmdeki saçını çok beğendim elde etmesi baya bi zormuş

Son düzenleme:
josecum ben en çok tavşanı ellediğim resimdeki saç rengimi cinsimi ve modelimi beğeniyorum..
bir başka kullanıyordum onu yıkayıp, çıkıyordum nasılsa kaydirigubbakcemile3

canım hepsi cook güzel kım ne derse desin koyu sana çok yakışıyor inankii 5. resmindeki renk hangısı canım nasıl elde ettin benım saclarım röfleli nasıl geçerim acaba sence:)

kızıl kahve karamel canım o
öncelikle röflelisaçını tek renk bi boya sarıların kapanması için, açık bir renge mesela kumral
üstüne kızıl kahve karamel uygula

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…