bugün son gün....

decebe

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2007
47
0
41
kızlar bugün yani 20 subat dr. verdiği süre doldu.. cuma günü tekrar nst ye girecem.. doğum olmazsa pazartesi günü sezeryan tarihi verecek.. beb eğimin yeri rahat heralde.ağrılarım var ama gelen bişi yok.... hayırlısı artık. allah bebeğimi kucağıma sağ sağlim almayı nasip etsin.. dua edin kızlar normal doğum istiyorum.. insallah sezeryana gerek kalmaz....

ınsallah analı babalı buyur bebegın bebısınıde senıde aramızda yenıden gormek ısterız saglıklı bı yumurcak daha gelıo desene kk kulubune yerım ben onu

canım benim inşallah bebeğin sağsalim hayırlı yolla gelir.bende normal istiyodum ama sezeryan oldum.korkma sezeryanda olsan zor değil ben epidural oldum memnun kaldım.taabii herşyin normali eftaldir ama sen yinede risske atma bebeğini normal yapamazsan.hadi al bebeini kucağınada haber et bize..

allah yardimcin olsun insallah ay bir an bende simdi senin yerinde olmayi istedim gercekten sag selim kucagina alirsin insallah bebegini aminnnnnn

canım herşey gönlünce olsun
rabbim bi avazda kurtarsın inşallah....

Tesadüf odur ki benim de 20 şubatta günüm doldu. Bugün alabileceğimizi söyledi doktor ama ben bunca zamandır normale alıştırdığım için kendimi bir gün daha beklemeyi istedim. Yarın yani 22'sinde tekrar doktora gideceğim eğer rahim yeterli açılmamışsa sezeryan olacak :KK43: Hayırlısı hepimiz için ....
Bi avazda inşallah...

allah hepinize sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin inş herşey yolunda gider cesaretinizi kaybetmeyin

Selam kızlar gününüz dolduğu için hemen sezeryana girmeniz gerekmiyor ki. 42. haftanın sonuna kadar bekleyebilirsiniz. Ben ve kardeşim 10 gün gecikmeli doğmuşuz mesela. Bebeğin kalp atışları normalse sezeryana gerek yok zaten birkaç gün gecikmeli doğarlar normal yoldan. Benim de salı günü günüm doluyor ama kısmetse bir terslik olmadığı müddetçe bekleyeceğim
kontrollerimi aksatmadan tabii.

ilginiz için teşekkür ederim kızlar... dedikleriniz doğru ama insan kendini normal doğuma alıştırınca biraz morali bozuluyor..bekleyecez bakalım hayırlısı.. dualarınız için teşekkür ederim.. eee bebişimi sağ sağlim kucağıma aldığımda haber veririm hepinize..

canım inşallah kolay bir doğum geçirir ve bebeişini sağ salim kucağına alırsın

decebe , ceylin güzel haberlerinizi bekliyoruz...inşallah doğumunuz kolay geçer ve sağlıkla bebişlerinize kavuşursunuz :)

X