Bugün Hangi Ev İşlerini Yaptın?

Bugun dip kose heryeri temizlemek istiyorum ama bakalim oglum rahat birakirsa suana kadar hersey iyi gidiyor :))) salon bitti tulleri yikaniyor,yatak odasida neredeyse bitecek...

kahvaltı hazırladım iş sayılırsa:):) şimdi farkettim öğlen olmuş ben kalkıyorum iş yapmaya...

Yatağımı topladım, kahvaltı sofrasını hazırladım ve kahvaltıdan sonta sofrayı toparladım...

:18::18::18::18:bende bebeğimin karnını doyurdum.yataklarımı topladım blşk makinemiçalıştırdım salona geldim kii deprem oldu ödüm patladı bütün şevkim gitti.inş bidaha olmaz.çoookkk korktuummm

izmir de oldu.4.4 müş tirede.burnumun dibinde olmuş.7 aylık bebeğim var büyük oğlumda okulda.inş olmaz bidaha.yalnız olsam neysede aklım hep çocuklarımda

geçmiş olsun cnm inşallah tekrarlamaz rabbim çocuklarını sana bağışlasın...

ben sadece kahvaltı hazırlayıp onu topladım şimdi kalkıp başlıcam

izmir de oldu.4.4 müş tirede.burnumun dibinde olmuş.7 aylık bebeğim var büyük oğlumda okulda.inş olmaz bidaha.yalnız olsam neysede aklım hep çocuklarımda
hıc bısı olmaz korkma 4,4 kucuk bırsey. hem okullar daha saglam merak etme
bn ıstanbuldayım dedım burdaysa nasıl duymadım
burda cok buyuk depremler oldu bılıosn o yuzden fobı basladı:)

geçmiş olsun cnm inşallah tekrarlamaz rabbim çocuklarını sana bağışlasın...

ben sadece kahvaltı hazırlayıp onu topladım şimdi kalkıp başlıcam

hıc bısı olmaz korkma 4,4 kucuk bırsey. hem okullar daha saglam merak etme
bn ıstanbuldayım dedım burdaysa nasıl duymadım
burda cok buyuk depremler oldu bılıosn o yuzden fobı basladı:)
saolun hanımlar.en son 2006 yılında hamileyken yaşamıştım ve nerdeyse psikologluk olmuştum.o fobi bendede var.evde iş yapasım kalmadı şuan.herşey anlamsız geldi bian.aslında ble artçıları iyi derler ama hayırlısı.sizleride korkuttuğım içinde özür dilerim.

ne ozru
bak sen kalk ıslerını yap ıs yapmak unuttruyo herseyı ewden soguma hemen
guzelce temzle topla
sonra bıze yaz bnde baslycam sımdı yazcam sonra

Ben bugun supurge birakma eylemi yaptim aldim oglumu disari ciktmig. Depremi yasayan arkadasim gecmis olsun!!

mutfak banyo tuvalet dus ıtına ıle c suyuna bulndı
ew suprulp sılındı
toz alındı
5 makına camasır yıkndı asıldı
çrsaflar degstı
bı kac duvar sılındı
koltuk mınderlerı yıkandı takıldı...
yemk yapıldı nokta:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…