bugün çok korktum

MaviEge

DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
4.520
37
bugün okadar korktum ki kızlar anlatamam.anlatayım.ben 5 haftalık hamileyim yani 5 hafta bitcek inşallah.6 olcak.testler malum bilirsiniz.dünkü verdiğim testleri bugün aldım sabah.bi baktım kanda hsg diye birşey pozitif.üst katımda hemşire var.sordum ayy beni bi panikletti.işte bu çok kötü kan yoluyla bulaşır,cinsel yolla bulaşır.ya diyorum yani nasıl olur .başladı konuşmaya işte adamlara güven olmaz.sonra sen sürekli kontrola gtceksin.karaciğer falan bir sürü şey dedi.ben o panikle ,haftaya gideceğim doktoruma gittim.adam dedi hiç bir şey yok sen bu hepatit mikrobunu almışsın ve vücuttan atmışsın dedi.yani vücudun bağışıklık kazanmış.eşime veya bebeğe bulaşır mı dedim.sen de yok nasıl bulaşsın dedi.aşı falan dedim.sen de yok gerek yok annecim diyor doktor.öyle korktum ki kızlar anlatamam bebeğime bir şey olacak diye.ama okadar dua ettim ki allahıma.bin kere şükür ki ona birşey olmayacak ve de bana.allah herkesin bebişine uzun ömür versin.insan bilmeyince öyle kolay aldanıyor ki.hele de ilk çocuk olunca.insafsız komşu kaydirigubbakcemile

geçmiş olsun canım. Sağlıklı bir gebelik geçirmeni dilerim. Boşuna panik yapmışsın. Tekrar geçmiş olsun.

cok gecmis olsun allahim yavrunu sana bagislasin insallah sag saglim kucagina almayi nasip eder

çok geçmiş olsun tatlim.. Rabbim sağlik sihatle kucağina almayi nasib etsin.....hiç bişi için panik yapma.....lütfen...

Geçmiş olsun .ama hsg diye bir test yok tu başka bir şey olablirmi aman hcv olmasinda????neyse doktor öyle dediyse inşallah herşey yolunda gider.bebişini sağlikla kucaklarsin

canım şimdi baktım antihbs yüksekse korunuyomuşun hepatıte karsı boşver takma kafana
allah saglıkla bebeklerımıze kavusmayı nasıp etsın ınşallah

çok geçmiş olsun canım sen en iyisi ciddi tahlillerde yazan doktordan başkasına gösterme sevgiler

canım şimdi baktım antihbs yüksekse korunuyomuşun hepatıte karsı boşver takma kafana
allah saglıkla bebeklerımıze kavusmayı nasıp etsın ınşallah

saol cnm ya.evet vücüuda girmiş mikrop ama gitmiş yani mikrop falan yok.herşey normal.sadece zamanında aşı veya başka yolla mikroba bağışıklık kazanmışım bebekte veya ben de aşıya bile gerek yok.bu hbri alınca öle sevindimki.sana arkadaşlık teklifi yolladım cnm özelden msj atcaktım.atamadım.geldimi acaba:CüvCüv:

X