Bugün Canınız Neye Sıkıldı

off cok sıkkın hemdeee en yakın arkadaşımın nikahı vardı ve ben şahit olcaktım sözdee, öğle yemeği arasında cüzdanımı çekmecemde bıraktım ve aceleyle o şekilde çıktım iş yerinde ve kimlik olmadan şahit olamadığından olamadımm

işte bu gerçektende kötüymüş

Gariptir ki bugün hiçbir şeye sıkılmadı.
Normalde muhakkak bulurum canımı sıkacak birşey ama...
Ya da henüz canımı sıkan birşey olmadı.. Bilemiyorum..

ağda yapmayı beceremedim ona canım sıkıldı gene makineyle aldım of offf nasıl öğrencem ağda yapmayı

Son düzenleme:
ağda yapmayı beceremedim ona canım sıkıldı gene makineyle aldım of offf nasıl öğrencem ağda yapmayı

ben yapiyosam sende yaparsın arkadaş .. bantı bar bunun rulo seklinde tamm mııı ısıtıyorsunn makinesiyle sürüyon ve bantı yapıstırıyon tık çek çok kolay bakk ben onla alıyorumm acımıyorum bi dee qerçektenn ....

makineden kurtulmak istiyorum artık. çok ses çıkarıyo komşularım rahatsız olsun istemem.. işte o rulo şeklindekinden almadım ben. kendim sürüyorum kalın oluyo heralde ondan.. dur alıcam o aletten kurtulcam makineden zaten kıl dönmesi yapıyodu

Kıskançlık krizine qirdim adeta ne için hemde! aşk hiç qüzel birşey değil işte, bu şekildeki aşkıın,sevqinin Allah K.... !!!
başkasının onun için birşeyler düşünmesini bilmek istemiyorum...
hiçbirşey bilmek istemiyorummmmm tama mıı yeter :''(((((((((((((
ben acı çekiyorum yeter

Son düzenleme:

İşyerinde gösteriş budalası benden yaşça küçük bir kadın var. Cevabını verip bastırayım diyorum onu bile yapamıyorum ya yetişemiyorum fitneliğine hani iki laf soksam susar diyorum ama öle bişi ki başedemiyorum. Aksi gibide zırt pırt görüyorum.. Nefret ediyorum gösteriş budalası insanlardan, sürekli kocasıyla naptığını anlatan insanlardan. hele her iki lafından biri kocasıyla kendinin bel altı konuları olunca!!!.. Herkesin kocası aşık karısına ya! ispata ne gerek. Ay neyse

aman Allahım benim ki de sinir olunacak bişey değilmiş :) ne o kız akşam eşiyle yaptıkları gündüz işte mi anlatıyor

aman Allahım benim ki de sinir olunacak bişey değilmiş :) ne o kız akşam eşiyle yaptıkları gündüz işte mi anlatıyor
gerdek gecelerinden giriyor bi önceki akşamlarından çıkıyor yok beni kucakladı, ay beni taşıdı, kocam bana tapıyor bi de bebeğim olursa biliyorum yücelticek beni başının 9 kat üstünde taşıcak. Bende dedimki dokuz az gelir kız, 15inci kata çıkman lazım.
birileri benim üstümdekileri beğeniyor. çok güzel olmuşsun, zerafetsin diyolar. valla bak bi yerim kalkmıyo mahçup oluyorum. oda bunu duyunca bana gelip, ay canııım niye o eteği gyidin çok göz yorucu kalabalık.. ay canııım bunu niye giydin kalın bu sıcaklamıyor musun? kıskançlık gerçekten çok zor. kişi kendi farketmiyor ama inanılmaz komik! kötü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…