Bugün benim canım kızımın azrasılamın doğum günü

saolun arkadaşlar
allah hepinizden razı olsuun
dilerim herkes mutlu olsuun
kızımla biraz sonra okuluna gitceğiiz
orda kutlayacağız fotoğrafları akşama koyarıım ilk sayfaya :))))

oyy maşallah azra sılama 4 e giryor demek rabbim ömrünü bol,hayırlı etsin inşallah
en önemliside sağlık,azra sılamın annesi sende yalnız değilsin:asigim: sizi çok öpüyorumŞeniz

allahım varolan yavrularımızı sen kötülüklerden belalardan koru
olmayana da bugüzel duyguyu tattır (amin)

aminnn..rabbim tüm çoçukları korusun.....minik prensesin doğum günü kutlu olsun bir ömür boyu mutluluk yakanızı hiç bırakmasın..

Son düzenleyen: Moderatör:

canım benim,allahım gençkız olmayı,ellerine kınalar yakmayı,gelin,anne olmayıda nasip etsin,sağlıklı,mutlu uzuuun ömülerr kızının olsun.doğum günü kutlu olsun tatlım.herşey için kolay gelsin.:teselli: :teselli:

Doğum günün kutlu olsun
Mutlu ol senelerce....
Canım kızının doğum gününü kutluyorum.
Umarım daha çooooook uzun yıllar birlikte sağlıklı ve mutlu olursunuz.

azra sılaaaa tatlımmm doğum günün kutlu olsun Allah sana ailenle birlikte tüm sevdıklerınle sağlıklı uzun uzun omurler versın

Allah yavrunu bağışlasın canım.
Dilerim mutlu ve huzurlu bir ömür geçirirsiniz Azra Sıla'yla.........
:1hug:

azramızın dogum günü kutlu olsun canım çok öptüm ikinizide............................

maşallah canm kızında çok şekermişşş...doğum günü kutlu olsun rabbim hayırlı ömürler versin inşallah..acılarını göstermesin:Saruboceq:

canımm bugün benimde doğum günüm :1hug: minik azranın da doğum gününü kutluyorum nice mutlu yaşlar diliyorum :asigim:

canımm bugün benimde doğum günüm :1hug: minik azranın da doğum gününü kutluyorum nice mutlu yaşlar diliyorum :asigim:

cnm bnm seninde doğum günün kutluı olsun a.s. Şeniz bnm kızn ayın 13 ydü
demkki aynı burçtansınız
söle bakalım o burcun kızları nasıl oluyor çevremde hiç yok koç burcu tanıdığım bı kızda

canım kıznın dogum günü kutlu olsun dilerim hep mutlu ve sağlıklı bi ömrü olur rabbim ayırmasın sizi birbirinizden mutlu yıllar

Son düzenleyen: Moderatör:

çok teşekkür ederim canım benim a.s. :1hug:

koç kızları inatçı dediği dedik olur bir şeyi istedi mi yapar sabırsızdır hırslıdır
gerekirse herşeyi göze alır, vurur kapıyı çıkar, dik başlıdır, iş hayatında başarılıdır
eğlencelidir flört etmeyi sever :) ama çok çok iyi ve güvenilir bir dosttur hihoyyyt
en kötü huyu ise kıskanç olmasıdır bolca da inatçı olması :)

wallahi doğru inatçı hmde nasıl inatçı bi cadııdelikafadulden
ama şu vurup kapıyı çıkma meselesinde anlaşamacıız galiba klava: :roflol:

wallahi doğru inatçı hmde nasıl inatçı bi cadııdelikafadulden
ama şu vurup kapıyı çıkma meselesinde anlaşamacıız galiba klava: :roflol:

ay evet o huyumuzda kötüdür yani
arkamızda ne bırakırız bazen hiç düşünmeyiz bu çok kötü :çok üzgünüm:
bütün güzel huyları alsın ama kötüleri almasın inş. kızın canım Şeniz

Beni çok ama çok duygulandırdın canım yaa Rabbim evladını sana bağışlasın..Herkesinkini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…