Buğday ve Arpa Testi Uygulayan?

sonuç hangisinde pozitif peki
buğdaydamı arpadamı

Banada cok ilginc geldi:))) denemk lazim esasinda...ise etik acidan bakicak olursak...ben bakmiyalim derim:)))) Bikereden bisiy olmaz yaaa:))

Ben once arpayla bugday tedarik ediim once..hakikaten denemek lazim.

Bi sonuc aldigimda sana bildiricem canim.

yaa kızlar açıkçası banada çok mantıklı gelmiyor ama bi tarafımda ne var canım denemk lazım diyor.yani ikilem arasında kaldım.ben denemedim açıkçası korktum günah olmasından.ama daha önce karbonat testi yapmıştım merakıma yenilerek ama hiçbir sonuç alamadım.

bu eski misirlilarda uygulanan bi yontem
hatta simdi o zamanlarda kullanilan kalintilar(BI ISMI VARDI AMA) su anda londrada bi muzede sergileniyormus,ayrica bunun haricinde bir suru bilgi var gebelille ilgili,eski misirlilarda cinsiyet belirleme falan yazinca cikiyo intten,ama pamuk la degil,onlar torbaya koyuyorlarmis,bende yazmistim bu konuyu ama galiba herkes hurafe falan saniyo,onun icin ilgi gormuyo canim,

denemek lazım ya inanmayan denemez ayrıca millet yollara tarlaya bahçeye işiyo ayıptır söylemesi bu günah diilde pamuğa damlattığın bi iki damlamı günah.geçin bunları yaa ama elimde ne arpa var ne buğday en kısa sürede alıp yapayımda ben dr.a söylüyeyim cinsiyetini o bana söylemiyo madem:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

Buğday arpa testi uygulayan şimdiye kadar oldu mu? uygulayan varsa sonuçları buraya yazabilir misiniz?

Valla ben baya bi kararsız kalmıştım yapmakta ama yaptım,sonunda buğday çimlendi 3 gün sonra arpalarda tık yoktu,şimdi oğlusum olcak Allah kısmet ederse,test bende tuttu yani,kızlar ama bu testi yaparsanız hijyene çok dikkat edin,he birde unutmadan 2. günden sonra kokuyor o şeyyy

kizlar bu baslik zaten bebk cinsiyeti bolumunde acildi ve orada yapan arkadaslar yazdilar. sonuc: ister kiz ister erkek olsun, en once bugday cimleniyor.

7 haftalık hamile iken internette okuduğum bir yazı üzerine ben yaptım. bende buğday yeşerdi. şuan 22 haftalık hamileyim doktorum ayrı ayrı zamanlarda 2 defa kontrol etti ve yüzde yüz erkek dedi. mısırlılar işi biliyor sanırım :) bu testi yapmanın en kötü yanı ise buğday ve arpanın yeşermesi 3-4 günü alıyor. çimlendirme kaplarınız iğrenç kokuyor. birde merak ettiğim için burnumu içine sokuncaya kadar yanaşıp baktığım için ben pek bir fena olmuştum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…