Saç Rengi ve Saç Boyama Buğday tene hangi saç rengi gider

jellybonbon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
267
0
iyi akşamlar bayanlar..

saç rengimde değişiklik yapmak istiyorum ve tabi istediğim gibi olmazsa diye korkuyorum bu yüzden tavsiyelerinizi almak istedim..

buğday tenliyim kumral renkte saçlarım var zamanında aralarına sarımsı tonlarda balyaj attırmıştım tamamen değişmesin belki yakışmaz diye. şimdi tamamen boyatmak istiyorum saçlarımı..

aslında biraz daha koyuya gitmeyi düşünüyordum ama koyulaştırlan saçları bi süre sonra açmak isteyeceğimi düşündüm bi de kapkara bi kız olmayı göze alamadım doğru yakışmaz düşüncesiyle..

yüz yapım doktorlar dizinde ki elaya çok benzetirler beni gözlerim iri yüzüm kuçukcedir biraz (belki tavsiye edeceğiniz renk açısından önemli bi ayrıntıdır diye düşündüm)

ben biraz önce şöyle bi baktım renklere karamel, küllü kumral ve kahve köpüğü zaten bu 3 renk hemen hemen birbirine yakın..

siz neler tavsiye edersiniz hangi renk yüzüme ve tenime gider.. tavsiyelerinizi bekliyorum

bende buğday tenliyim uzun zamandır röfle kullanıyordum platin sarısı herkeste çok beğendi
ama artık sıkıldım ve saçlarım çok yıprandı çikolata kahve yada kahve köpüğü ve bronz kahve arasında kaldım çok karışığım yani

Son düzenleme:

ya açıkcası ben öyle cesaret edemiyorum hele platin sarısı bana hiç gitmezmiş gibi.. bide biraz daha koyulaştırmayı düşünmüştüm saçlarımı kuaförüm önce açık renkleri dene sonra koyu renklere geçersin demişti koyu rengi açmak zor oluyo yıpranır saçların demişti. bide ilk defa böyle tamamen boyatıcam saçlarımı cesaret edemiyorum doğrusu ya olmazsa ya şimdikinden daha kötü olursa korkusu sarıyo bi an vazgeçesim falan geliyo

bende buğday tenliyim buğday tene her renk yakışıor bence röfle var şu an ama çok sıkıldım bıktım artık kahverengini yakıştıramıyorum bir tek buğday teni kapatıyor ...açık kumral bal renkleri çok yakışıor platinde yakışır peruk takmıştım çok yakışmıştık platin renk

pardon canim tamamini okuyamamısım eger tamamen boyatmak istiyorsan acik kumral falan da hos durur balyaj olmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…