Selülit buda benim yöntemim en etkilisi diyebilirim %100 denendi :)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

elay83

niyet ettim,diyet etmeye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2008
861
4
40
arkadaşlar bunu sizlerle paylaşmadan geçemedim...
ben kendimi bildim bileli göbek sorunu yaşayan bi insanım... düşünün 110 cm çevresi göbeğin ki kalçam 95 cm orantıya bakın sempatiksalakcinni

13 nisanda bir fitness center a yazıldım.1 -1 buçuk saat kadar süren bir program verdiler ...20 dk koşu bandı-alt karın ve üst karın için mekik (15x4) şeklinde sopa çevirme ve twisster yapıyorum göbek için . bunları evde çok rahat yaparsınız emin olun..14 mayıs da yani 1 ay sonra ölçtüğümüzde göbeğim 10 cm incelmişti kaydirigubbakcemile5
ama ben sadece sporla olduğuna inanmıyorum bunun şöyleki ;göbek ve bacak bölgeme bir karışım sürdüm ve streçle sardım öle gittim spora gelince yıkadım bu karışım hem selülit hem de yağlarıma iyi geldi ama şaşırtıcı olan çatlaklarımı azalttı

formül şu 1 adet kök zencefili 1 bardak suda kaynat 5 dakka sonraateşten al içine 10 ar damla biberiye,susam,melisa ve portakal yağı koy sorunlu bölgeye 15 dk msaj yap ve sar ..spora gitmeyenler hareket etsinler bol bol sonra ne çatlak kalır ne selülit ne yağ ben devam ediyorum 15 haziranı iple çekiyorum o gün ölçüm var hadi bakalım kolay gelsin kızlar opuyorumnanaktan

Paylaşım için teşekkürler,
bende spor salonunda spinning yapıyorum haftada 4 kez. Dediğiniz maddeleri nereden bulabilirimm ?
Ayrıca inanılmaz terlıyorum spinningde bilmiyorumkismile

canım bunları bildiğimiz aktarlardan hatta bazı büyük eczanelerden bile bulabilrsin..inan uygulamaktan çekinme doğal ve çok etkili ...

çatlakları azaltıyorsa denemem lazım bu karışımııı
benim bacaklarımda boyumun uzamasından kaynaklanan çatlaklar var toplamda 9 çizgi falan
ergenlikden kalma acaba düzelir mi
Bu arada regl döneminde olan şişlikden dolayı gögüslerde var çatlak
umarım iyi gelir

teşekkürler canım paylaşımın için,benimde göbek sorunum var,tavsiyelerini uygulayacağım inşallah incelebilirim:))))

kesin işe yapıyor canlarım bıkmadan her gün yapın hareketiniz hangi saatte bolsa ozaman uygulayın ve streçle sarın...selülit kesinde ,çatlaklar gözle görülür şekilde azalıyor ..bende azaldı ya ki çoktu.... şaka gibi bişi ben değil annem bile karşıdan farketti valla

tatlım bunu uyguladıgımız bölge emiyor sanırım denedim de bol hareket ettim normalde aşırı terlerdim bu sefer yaptıgım bölge terlemedi üstelik uyguladıgım formüldende eser yoktu bolca yaglamıstım. ayrıca şu mekikleri biraz açar mısın üst karın ve alt karın hareketleri dışında yapılanları bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim

teşekkürler paylaşımınız için bende annem için bir şeyler arıyordum faydası dokunur umarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…