Banyo Dekorasyonu buda benım yeni banyom :)

Canım güzelliğine bir sözüm yok.. Şuanda aynı banyo fayanslarından duşakabinine kadar evimizde var.

Çoooooook çoooooooook zor temizliği Siyah fayanslarda o kadar çok su lekesi kalıyor ki temizleyene kadar canı çıkıyor insanın..

Ve duşakabin çok kötü, radyosu hiçbir işe yaramıyor bazen ışığını açayım derken açıyorum korkuyorum ses gelince birden

Ve havalandırması hiç güzel değil, banyodayken arada suyu kapatıp açıyorum kapılarını yoksa nefes alamıyorum..

Masaj yerleri elbette etkisi vardır ama hiç kullanılmıyor bile, sadece görüntü olarak muhteşem hele gece mavi ışığı

Haziranda benim düğünüm var, nişanlımla banyoyu mutfağı falan kendimiz yaptırıcaz bizde evimize, deneyim oldu annemin evinden ben normal bir duşakabin istiyorum ferah ferah

İyi günlerde kullanın inşallah, aşkla

Koyu beşiktaşlısınız galiba güle güle kullanın

tşk ederim cnm amin inş :) evleneli 9 ay olucak şimdıye kadar duşakabinde bir sıkıntı yaşamadım özellikle de radyosunda :)ama dedigin gibi siyah fayanslarda bütün su izlerı leke kalıyor buda beni sinir edıyor =)

harika bi banyo gercekten, sadece bu banyoya girebilmek icin bile hergün duş almak gayet mantıklı :)

siyah renk su lekesini gösterir gibi geldi bana... ama değişik bir dekorasyon olmuş...

güle güle kullanın bence güzel olmuş...benim banyomda siyah beyaz paspas için siyah beyaz mı tercih etmeliyim yoksa renkli mor mavi mi tercih etmeliyim yardımcı olur musunuz*

canım yaptıralı baya olmuş ben yeni katıldım aranıza ama çok hoşuma gitti güle güle kullan:) ben ve eşim fanatik bjkliyiz oyuzden heryer siyah beyaz bende değiştiricem artık banyomu ama karar weremiyorum şimdiden :) değiştiriceğim zaman konu açarım inş fikirlerinizi eksik etmezsiniz...

aa banyoda radyo mu var ben teknolojinin çok gerisinde kalmışım valla şıklık olarak banyo güzel ama kullanımı nasıldır bilmem, hiç böyle banyom olmadı güzel günlerde kullanasın inşallah

zevkler ve renkler tartışılmaz elbet. Ama siyah rengini tercih ettiğinize göre, güçlü ve tutkulu birisiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…