Banyo Dekorasyonu buda benım yeni banyom :)

Duşakabine bayıldım çok fonksiyonlu ama fayasların da siyah olması beni boğardı. Sen beğendiysen içine sindiyse ne güzel güle güle kullanın canım

ayy ben bayıldım valla...

ben de siyah beyaz yaptırıcam inşallah...

hele bir ev alalım da:))))

Duşakabine bayıldım çok fonksiyonlu ama fayasların da siyah olması beni boğardı. Sen beğendiysen içine sindiyse ne güzel güle güle kullanın canım

duşakabını bızde çok begenerek aldık radyosu ışıklarına falan bayıldık :) düz beyaz istemedım en ufak kılı saçı gösterir diye görsel olarakta siyah ve beyazın uyumunu yerde de yakalamak istedım yerdekı taşlar damalı degılde düz olmuş olsaydı benımde hoşuma gıtmezdi ama tam anlamıyla içime sındı :) daha eksıklerımız var klozet takımı sabunluk tk.havlu dolabı askılıklar vs bı havlu dolabı kaldı onuda dugune yakın alıcaz artık para kalırsa :) tşk ederım bu arada cnm :)

tşk ederım canım :) inş hayırlısıyla kavuşursun evıne..
daha güzellerı senın olması dilegiyle =)

AMİN canım inşallah:)))

biliyorsun başkasına yapılan dua kabul olur.. çünkü çıkarın yok, beklentin yok:)))

inşallah senin de duan kabul olur:)

AMİN canım inşallah:)))

biliyorsun başkasına yapılan dua kabul olur.. çünkü çıkarın yok, beklentin yok:)))

inşallah senin de duan kabul olur:)

evet canım beklentıde yok çıkarda yok :)
kocaman bir AMİN dıyorum bende :) tek istegim var oda dügünün olup bitmesi =))))

canım benim çok sağol:))))

Allah peri masalı gibi düğün, harika bir evlilik, çok sağlıklı çok mutlu, upuzun bir yaşam..dünya tatlısı, şanslı, hayırlı ve uzun ömürlü çocuklar nasip etsin sana...AMİN

canımm =))) AMİN cumlemıze :) sagolasın :)

seramiklerin desenleri fln gayet güzel siyah beyaz uyumuda güzel ancak keşke yerrde tek beyaz kullansaydın...paspas fln daha güzel dururdu.hep çaprAZ hem iki renk karışık olmuş bence

benim duşakabinim de böyle, ama dediğine katılıyorum, fayanslarla çok boğulmuş, rahat görünmedi bana, kendin beğeniysen güle güle kullan.

canım banyon çok şık olmuş,güle güle kullan..duvardaki siyah fayanslar klozet,lavabo,duşu ortalasaydı keşke.duşakabine bayıldım,banyo dolabını daha modern tarzda seçseydin tam süper olurmuş:)))

Canım hayırlı olsun çok güzel olmuş.yalnız ben siyah beyazı bu kadar yoğun kaldıramam galiba zamanla gözümü yorar ve sinirlerimi etkiler ben olsam banyomu beyaz açık mavi-beyaz yeşil-beyaz mint rengi yapardım heralde

fayanslar biraz boğmuş gibi. belki beyaz daha güzel olabilirdi.
ama siyahla beyaz birleşmişse her mekan süperdir. çok seviyorum siyah beyaz uyumunu.
güle güle kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…