Buda Benim Oğluşum Çapkın

D.Gezer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
123
3
04102009083.jpg

Son düzenleme:
resim bekliyoruz:)
nerde çapkın?

şirinmişşş ya allah sahıbine bağışlasınn
benim on tene var ama dişarda besliyorummm
evde değilll tuy sevmiyorummmsempatiksalakcinni

çooooooookkkkkkk şeker bişey bu yaaaaa,maşallahh onaaaopuyorumnanaktan
çikolata patilerinden öperim onun:lepi:

şu masumluğa bakın,maşallah ona..

meg arkadaşım çok teşekkür ederim benim yapamadığımı yapmışıın opuyorumnanaktan ve tüm güzel yorumlarınız için teşekkürler a.s. vallaa oğluşumu dünyalara değişmem eşim bile kıskanıyo aramızdaki sevgiyii :asigim: yakında konuşcak benim oğluşum zaten :nazar: sabahları beni öperek uyandırıyo burnunun tüüüm ıslaklığı yüzmdee:1hug: kuru saat gibi 7:30 :roflol: çapkının sayesinde işede geç kalmıyorum oğluşumu çok seviyom yaa :) Allahım bütün miniklerimizi korusun hepsini

meg arkadaşım çok teşekkür ederim benim yapamadığımı yapmışıın opuyorumnanaktan ve tüm güzel yorumlarınız için teşekkürler a.s. vallaa oğluşumu dünyalara değişmem eşim bile kıskanıyo aramızdaki sevgiyii :asigim: yakında konuşcak benim oğluşum zaten :nazar: sabahları beni öperek uyandırıyo burnunun tüüüm ıslaklığı yüzmdee:1hug: kuru saat gibi 7:30 :roflol: çapkının sayesinde işede geç kalmıyorum oğluşumu çok seviyom yaa :) Allahım bütün miniklerimizi korusun hepsini

rica ederim ne demek tatlım:)
hayat onlarla güzel evet arkadaşım,Allah bağışlasın miniklerimizi bizlere..

bak bende senden kıskandım,benim pisilerin fotolarını ekledim:):lepi:

'benimkiler:))' başlığında..

opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $13102009143.jpg
    $13102009143.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

ama fakat lakin ben bunu ısırırıııımmmmkaydirigubbakcemile3
maşallah ona beee:nazar:

deseni çok değişik ve çok güzel :) whiskas kedileri gibi opuyorumnanaktan

delikafadulden bende severken kendimi kaybediyorum hihoyyyt :1hug:sğolun canlarıım

X