Göz Makyajı Buda benim göz makyajım.. =)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
rimel fazla olmuş topak topak birleşmiş kirpiklerin. tane tane olsalar inci gibi güzel dururlar bence

Bence hoş olmuş tatlım göz yapın filan güzelmiş,, ben de yoğun rimeli severim ama altlara rimel sürme taraftarı değilim..Gözlerinin rengi haresiz yeşil lensin rengine benziyo aslında ( ben de kullanmıştım ve kendi gözlerim gibi durmuştu hehe) ama lens olmayabilir de..Çünkü lens varken yana doğru bakarsak( senin verdiğin pozlarda olduğu gibi) lens de kayıyo ve göz bebeğinin beyaz kısmına doğru gidiyo ki çok iyi anlaşılıyo o zaman lens olup olmadığı...Ama sende kayma olmamış sanki, o yüzden lens olmayabilir diyorum... Amaaan her neyse lens ya da değil istediğini söylemek senin bileceğin iş tatlım..

Kızlar merhaba aranıza yenı katılıyorum,göz makyaj foto ekliycem ama nasıl ekleniyor yardımm :S

Son düzenleme:
Walla ben çok beyendim. Ayrıca harika görünüyor. Benimde kirpiklerim senin gibi ve bende rimeli yoğun sürenlerden ve öyle sevenlerdenim. Yalnız rimelinin markasını söylermisin? Rimelim bitmek üzere belki seninkini kullanabilirim opuyorumnanaktan a.s.

ben de rimeli bol sevenlerdenim, nerdeyse yarım saat uğraşıyorumm kirpiklerimle ben beğendimm..

rimel yoğun sürülebilir ama birbirine yapışık olmamalı..yoğun sürüldükten sonra kirpik fırçası ile düzeltilmeli...

makyaj mı?
açıkçası ben rimel harici bir makyaj göremedim gözlerinde ki onlarda vasat durumda şakkıdı

gülüm kim tutar seni.................devam et...........bu arada cok güzel olmussun............gözler yakıyorrrrrrrr =)

Canım harikasın,ağır yorumlara dicek bi kelime bulamadım,ama buldum bi dakika kıskançlıkk,harika gözler,rimelinde markasını öğrenmek istiyorum

ama çok güzelll maşallahhhh bende dolduruyorum rimeli bilmeyenler takma mı diyor bilenler örümcek bacağı gibi diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…