Göz Makyajı Buda benim göz makyajım.. =)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende yoğun rimel aşığıyım lakin rimel asla ama asla yapışmamalı!!! kesinlikle kirpik tarağı kullanılmalı özellikle bunun gibi hallerde

sositosositoeyelineri güzel çekmişin gözlerine. gözlerini bende lens sandım. sen değil demişsin eğer değilse çok güzel gözlerin var. sanki lens var gibi geldi banada

rimel felaket yoğun, üstte de alta da.. böyle örümcek bacağı gibi olunca pek sevmiyorum ben :))

kirpiklerin birbirine kaynamış resmen hiç doğal ve hoş değil biraz az sürmelisin, gözlerinde lens gibi geldi bana

Gözlerde lens çok sahte ve basit görünüyor. Kirpikleriniz sık olmadığı bi kaç kat rimel sürünce hoş durmamış ne yazık ki.:umursamaz:
Ben de rimeli 2 ya da 3 kat sürünce daha çok beğenenlerdenim ancak bu sürüş sık kirpikli insanlara yakışıyor yalnızca.

gözler ben lensim diye barıyoo resmen neyseeee sen değil demişin:1closedeyes: rimelden makyajını anlamadım canım

o gözler lens...:hulya:
renk tonları güsel..ama rımelin ne markaysa toplanmış hepsi..pötür pötür olmuş..

valla bende beğendim bende yoğun rimel sürenlerdenim ama gözlerin in rengi lens gibi duruyor canım ya ne renk gözlerin ..maşallah:)))

iğrenccc.abartmış rimeli cok cırkın olmuss.güzel olayım derken

O nasıl bi tepkidir ya saygılı olunmalı.sonuçta zahmet edip koymuş kız fotosunu.biri senin gözlerine öyle dese ne olur???:mymeka:bence gözleri çok hoş ama rimel biraz abartı olmuş.ayrıca ben de çok sewerm yoğun rimeli

cnm bencede gözlerin lens ama yakışmış. rimeli bu kadar yoğun sürmezsen makyajın daha güzel gözükür

tamam guzel olmus ama rimel yogun olmus... Simdi gozler lens'mi diye sormus arkadas degil diye yalan soyluyor dolayisiyla samimiyetsiz cevaba karsilik kaba yorumlar aliyor bence hak ediyor..
Evet guzel ama hem rimel fazla hem lens sahtecilik akiyor (guzel olsada)
rimel az olsa gozler lens olsa abarti durmayacak
gozler lens olmasa ve cokca rimer olsa yine iyi olurdu
aman iste oyle gozler lens yalana ne gerek yalanciligin alemi ne
(abarttim iyice ama oyle)

sizcee gelınlıkle en ıyı renk ne gıder makyaj rengii ben sade sevıyorum göz makyajı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…