buda benim evimden kareler :)

Tatlın evin çoookk büyük ferah ve mis gibi görünüyor..Güle güle otur ama bende arkadaşlara katılıyorum eşyalar evin güzelliğini kapatmış sanki..Salon ve yatak odası biraz ilgi istiyor :) Büyük eşya alamasanız da objeler,tablolar,mumlar,raflar vs..Süsleyebilirsiniz gibi geldi..Ama mutfak dolapların ve banyon çok hoş..Huzurla otur..

Son düzenleme:

canım hiç bilmiyorum valla net olarak bisey digemem

evin çok büyük çok kullanışlı güle güle oturun eşyalarda zamanla değişir sıkma canını benimde yeni aldığım ev 180 m2 ama dublex seninki tek daire o kadar düşün yanii odalarının büyüklüğünü :)

en zoruda temizlemek işkence gibi valla

hee konsolu yyemek masasının onunde bende cok seviyorum diğer evimde öleydi ama burda denedık kapıyı kapatıyor cok öne geliyor kapı girişi engelleniyor

Hıımm canım o zaman senin bi LCD televizyon alma vaktin geldi konsolu televizyonun yerine koy LCD' yi de konsolun üzerine duvara montele, konsol aynasını da yemek masanını arkasına koy :) bu sayede koltuklarından birbirinden ayrılmaz ve televizyona karşı durur daha kullanışlı olur :)

zaten lc var canım
yemek masasının arkasıda duz duvar degil kolon mu ne diyorlar ondan var cıkıntılı yani

en zoruda temizlemek işkence gibi valla

evet benide tasası tutuyo şimdiden nasıl temizlicem diye o evi kendim çalışıyorum mecbur kadın çağırıcam ama onlarda çok sallama yapıyo hep üstten neyse elim mahkum yapacak bişey yok kızım büyüsün bana yardım eder beraber yaparız :)

Benim evimde geniş ve siyah beyaz fayanslar dolaplar sakın siyah fayans dolap kapağı yaptırmayın inanılmaz leke belli ediyor sürekli siliyorum ertesi gün aynı oluyor ben taşındığımda yapılmış zaten ben istememiştim ama yaptıracak olanlar sakın yaptırtmasın

benim dolaplarım siyah degil ama mürdüm bile okadar leke tutuyorki su damlası silmekten mahf oluyorum bide sıyahi dusunemem

canım salon yerleşiminde hata var.kapı tarafını da çek koy da fikir verelim

çok şanslısınız eviniz çok geniş güle güle ağız tadıyla oturun

o pembe koltuklarda oturuyorum bende şuan istikbal :)))))) aynısını kullanıyoruz biraz büyük ama çok sağlam koltuklar çok tatşı şeker gibi :))) herşey uyumlu ağız tadıyla oturun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…