buda benim evimden kareler :)

ayy ne kadar geniş ve ferah bi ev bayıldım.sağlıkla ve huzurla oturun.kaç m2 bu arada sormadan geçemicem.sadece salonda 2 yerine 1 halı olursa sanki daha iyi olur gibi geldi.bir de yatak odasının perdesini çok sevmedim.bunun dışında mutfağına ve eşya seçimine bayıldım.kızınız da çok şekermiş.Allah bağışlasın.

Maşallah güle güle oturun. Nazar
Ev çok büyük ve ferah.
Ama biraz daha canlı renklerle daha güzel olur bence, mesela mutfağa kırmızı baharat takımı, kırmızı renkli runnerlar vs. daha çarpıcı olur.

canım evin kaç metrekare maşallah çok büyük çok beğendim evini ama mutfagın sanki salon gibi olmuş mutafagı pek beğenmedim ya

çok güzel eviniz..sağlıkla huzurla oturun..ben de evinizin geniş olduğunu düşündüm..kaç metre kare diye ben de sorayım..mutfağınıza ayrıca bayıldım

canım eskittik esyalari yedi sene önce almişdim yatak odası takımını bi kaç seneye inş degişirim :))))

canım mutfak dolapları mürdüm gece cektıgım için öle karanlık cıkdı

bu ev bende olacaktı varya nasıl döşerdim nasıl anlatamam çok şanslısınız kocamaaaannn bir eviniz var ,ama eşyaları yakıştıramadım bu eve ,mutfak çok boş boş kalmış ,o masaya koca bir örtü örtüp kapatmışsın ,runner serip üzerine bir meyvelik ,yanlarına küçük objeler süper olurdu
yatak odasındaki o perde dilimlerini sevmedim . mutfakta yerleri süpüren tülleri sevmedim ,onun yerine stor zebra v.s gibi kısa perde giderdi ..

yatak odasında bir tane yolluk var ,onun yerine 3 parça shagy halı seti giderdi ..yani yapılacak çok ama çok şey var ,dekoratif objeler ,tablo veya saat ,evi renklendirirdi bana göre ..
güle güle oturun ..

Evin çok genişmiş maşallah :) Ya ben senin yerinde olsam yatak odasının perdelerindeki farbelaları kullanmam, fonlar durur sadece :)
Bide salonun şeklini beğenmedim eşyaların hoş, yerlerini değiştirsen daha şık gözükecektir. Mesela konsolu ordan alsan çünkü televizyonla konsolu karşı karşıya koymuşsun koltuklar yanlarda pasif kalmış. konsol şuan yemek masasının olduğu yerde olsa , televizyonun yan tarafına gelecek şekilde.. sonra yemek masasınını da konsolun önüne uygun şekilde koyarsın, büyük koltukta televizyonun karşısına gelince daha hoş durur sanki:)

Mutfak masasına da o örtü değil de bi runner tercih ederim çok kapatmış üstünü masanın

valla anlaamdım salonu ama yinede tsklr suan zaten mutfak masasında runner var yemek falan yerken onu seriyorum :))))

hee konsolu yyemek masasının onunde bende cok seviyorum diğer evimde öleydi ama burda denedık kapıyı kapatıyor cok öne geliyor kapı girişi engelleniyor

evin çok geniş çok hoşmuş hayırlı olsun bende evin genişliğini soracaktım ama arkadaşlar sormuş bende salonun genişliğini merak ettim kaça kaç bizde yeni bi ev aldık proje üstünde brüt olarak hemen hemen aynı ama net olarak bilemedim gözümde canlandırmak için özellik soruyorum salonu güle güle oturun evinizde

Eve bak yaaaaaa ne güzel geniş at koştur maşallah , süpür süpür , sil sil bitmez :)) ağız tadıyla huzurla sağlıkla oturun :)

yazacagim yorumlarin hepsini diger arkadaslar yazmis zaten :)) ev cok genis ferah ama daha guzel dosenebilir onuda zamanla yaparsin artik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…