Buda benim dogum hikayem

Nezahat5

Eymeninannesi
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2017
15
6
29
Meraba arkadaslar ;
Benim dogumum tam anlamiyla felaket gecti .
Bir gun oncesinde tesadufen gittigimiz hastanede oglumun kalp atislarinin dustugunu ogrendim ve bana yatis verdiler doktor yarin bebegi dunyaya getirmemiz gerektigini soyleyerek sezaryen olacagimi soyledi .Beni bi yandan korku bi yandan uzuntu bi yandadan da heyecan sardi.sabaha kadar NTS ye bagli kaldim kalp atislarini dinlediler ve sabah herseyin normale dondugunu soyledi doktorum ve istersen eve gidebilirsin ama riskli bebegin kalbi durabilir kordon dolasmis dedi bende boyle biseyi riske atamam dedim ve oglen 12.30 da sezeryana girdim .nedendir bilmiyorum normal dogum cok istedigim.icin sanirim epidural olmak cocugumu o an gormek istedim .ama ummudugum gibi olmadi .ameliyathaneye girerken yanimda sadece esim varfi ve ikimizde agliyorduk ve ben cok korkmustum dizlerim titriyordu neyse geldik ameliyathaneye belimden igneyi vurdular cok faxla acidi ayaklarim uyusmaya basladi hafif ama tam uyusmadi iki kere keserken hissettim ve bagirdim boyle olunca bi daha narkoz aldim genel oldum bu sefer ve uyandigimda dayanilmaz kesi acim vardi butun hastaneyi inletmisim .normal odaya geldim oglum yanimda ama sezeryanin etkisiyle gozlerim bi sure gormedi o siralar anne diye bagiriyomusum :) sonra aciya dayanamadim artik cok kotu oldum hemsiler sakinlestrici agri kesici falan yaptilar ama ancak 1 saat sonra acim sadece hafiflefi .sonra erkesi gun ciktik eve geldik aksama dogru belimden basima dayanilmaz bir agri girdi kipirdayamadim hemen hastaneye gittik serumla sadece hafifliyodu bi kacgun hastaneye git gel yaptik bi hafta yatalak bi sekilde yattim dogru durust bakan bile olmadi yine esim saolsun o iyiki var bu agrilar iki kere narkoz aldigim icinmis vicuttan cikmamis narkoz kusmak lazimmis hemen bilmiyordum iste.suan dunya tatlisi 6 aylik bi oglum var onun icin herseye deger Rabbim benden alsin ona versin ...tum anne adaylarina Allah yardimci olsun insallah

X