Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kızlarrr ne kadar okuyabiliyosanız o kadar okuyun canlarım önemli değilll ben kendim de tamamlarım kalan kısmıı sıkmayın sakın kendinizi gerçekten..

çok teşekkür ederim hepinizee

iğdeçiçeği üzülme sen de lütfennnn keşke o kırmızı kartı senin yerine ben yeseydim de şu belirsizlik durumum sonuçlansaydıııı.. üzülme ama her adet yeni bi başlangıç aslında :129:

Canımcım merak etmeee Rabbimin izniyle tammalannıyor..dua işine çookkk gönülyüz kapış kapışşş :)

Canım hoşgeldin bellimi olur belki bebişin vardır ondan olmuştur belirtiler uyuyor ama nedense erkenmiş gibi geldi bana

Toprakcım, ben kırmızı kartı yedim az önce bu durumda okumak içime pek sinmiyecek, sen benim yerime okur musun canım DUCKLİNG'e?

Canımm kuzummmmm kıyamam ben sana sakın morel bozmak yokkkk bakkk geliverir mart ayı gevşer gönül yaylarıııı demişler mart ayında pek çabuk oluverirmiş hemen kayınvaldem derdi kulakları çınlasın bende kedimiyiz anne biz derdimde gülerdi bu ay dualarla gelecek bebişlerimizz canım benimm üzülme sen hiççç...

bende şaşırıyorum zaten bu kadar erken belirtiler olur mu diye ama burdaki yorumları filan da okudum çoğu bana uyuyo o yüzden kafam karıştı ya zatenn :SS

o zamamn bir kanda baktır bakalımm en kesin sonucu o söyler sana çünküü inşallahh canımm hamişsindir

iğdeçiçeği üzülme lütfen rabbim elbetteki hepimizin alnına evlat sahipi olmayı yazmiştır sadece zamanını bilmiyoruz rabbim bütün evlat sahibi olmayı isteyenlere en yakın zamanda nasip etsin inşşş....Dünya dua üzerine kurulu unutmayalım ve moral bozmayalımm...

ducling arkadaşım dua na başladım rabbim kabul eder inş....

kizarrr nerelerdesinizz ikizler ablacimmm iyimisin
mrvb nisanbu lavinia, anatolyaaa toprakkkk adiniz unuttugum arkadaslarimm nerrdesinizzz

ducling arkadaşım duanı bitirdim allah kabul eder inş....RABBİM EN YAKIN ZAMANDA HEPİMİZE EVLAT NASİP ETSİN İNŞ....

Son düzenleme:

ayyy canım bende bel fıtığı var yakı tecrübelerim var, yara üstüne biber dökmüş gibi yanar o bildiğim için cesaret edemedim ama çalışmadan önce elektrikli battaniyeyi yakıyorum belimi iyice ısıtıyorum bunu deneyebilirsin henüz faydasını görmedim ama yinede sıcak tutumak iyi derler fakat çalışmadan sonra sıcak olmayacak spermleri olumsuz etkiliyormuş sıcak :)

gerçekten kara borsa ne ara doldurdunuz valla boş bırakmaya gelmiyor sizi :))) yine yetişemedim ((

Toprakcım, ben kırmızı kartı yedim az önce bu durumda okumak içime pek sinmiyecek, sen benim yerime okur musun canım DUCKLİNG'e?

neyse canım hayırlısı olsun Martı beklerken ben sana eşlik edeceğim zaten :)

bunu ilk defa duydum ya iyimiş

kizarrr nerelerdesinizz ikizler ablacimmm iyimisin
mrvb nisanbu lavinia, anatolyaaa toprakkkk adiniz unuttugum arkadaslarimm nerrdesinizzz

ben bgn yoğundum sabah girdim okudum ama cvp yazamadım daha şimdi müsait oldum sen nasılsın canım benim :)

iyiyim canim bende bu gün temizlik yapıyorum sözüm ona oturma odası bitti geriye yatak odası salon çocuk odası mutfak kaldı ne kaldıki bitti sayılirrrr

Hepimiz icin okudum yasin'de dileyen ve isteyen herkes icin okudum... Allah'im insallah bos cevirmez dualarimizi.

aman evdesin sen yavaş yavaş yaparsın yorma kendini :)))

sabahtan aksama kadar evdee olamıyorum evde olsam hemen biterde git gell yapınca böyle oluyor öğlen direksiyona çıkıyorum akşam üzeri teorik derslerim oluyo onlara gidiyorum ama allahtan bu işler varda beni oyalıyor yoksa sıkıntıdan patlayacak gibi oluyordum allahtan bu işi bari buldumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…