Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Toprakcım ben de 500 okuyacaktım sana ve hamdolsun okudum bitti canım. Rabbim Kabul etsin ve hayırlı evlatlar versin inşaAllah!!! AMİN !!!

canımmm Allah senden razı olsun ,,Okuyan herkese Rabbim bin katını versin..Bende benimkini tamamladım:) akşam namazımı kılar final duamı yaparım İnşaallh.Hepiniz içinde dua ederim..:)

Dua'ni bitirdim Allah'im insallah kabul eder canimmmm

Allah senden razı olsun ..Kat ve katlarını en hayırlısını sana versin...

güzel günler diliyorummm bacılar..
Ducling dua listesini kaçırdım..kendine düşen duası paylaşmak isteyen varsa alabilirim..Müsaittim..:)

Selam kızlar bende 6 aylık evliyimm evlenir evlenmez hamile kaldım yalnız 2 aylıkken düşük yaptım. en son 28 ocakta adet gördüm ve 2 şubatta bitti yalnız bittikten 10 gün sonra ilk önce acık kırmızı daha sonra kahverengi leke geldi yalnız devamı gelmedi şimdi ise hafif mide bulantılarım oluyodu dün gece cok kötü bulandı. gece uykularımdan uyanıyorum uyandığımda ise belimin ağrıdığını hissediyorum.Sürekli uyumak istiyorum ve halsilik var ve kasıklarımda hafiften ağrıyo :S sizin fikrinizz nedirrrrr ?

arkadaşım hamile olabilirsin gügün geçtiyse test yap bence....

Ducling dua listesini kaçırdım..kendine düşen duası paylaşmak isteyen varsa alabilirim..Müsaittim..:)

Toprakcimben duckling icin daha yüz tane okudum. Seve seve paylasirim seninle bacim 500 ben okuyayim 500 sen oku olurmu canim?

canım yerleşme kanaması olabilir..(Geç döllenme olduysa.)
amam inan herkesin belirtileri o kdar farklı oluyoki kestiremiyosun artık kesin şudur budur demeye..En güzeli kan testi yaptır bence..neyse çıkar.İnşallah Rabbim gönlüne göre verir..

Toprakcım, ben kırmızı kartı yedim az önce bu durumda okumak içime pek sinmiyecek, sen benim yerime okur musun canım DUCKLİNG'e?

Tamam canım çok sevindim..aldım başımüstüneeeee:)

:):):) bende müsaitim degil 1000 3000 yine okurum. Sana kiyamadim:) insan okumayinca kendini bos hissediyor herkese okumak istiyo. Onlar bana okudu bende ona okumak zorundayim diye okunmuyor bu topikte. Herkes Allah rizasi icin okuyor.

düşükten sonra adetim dengesizleşti. normalde yaklaşık 5 günüm var kafam karıştı iyice

Toprakcım, ben kırmızı kartı yedim az önce bu durumda okumak içime pek sinmiyecek, sen benim yerime okur musun canım DUCKLİNG'e?

Canımm hayırlııs olsun,sen güçlü ,iradeli, inançlı birisin..Moralini bozmamaya çalış..Üstelik bu ay hepimiz dua ile siftah yaptık..Güzel bir başlangıçla dua ile yeni yumurta oluşuyor ve İnşşallah Rabbizin izniyle bebeğinin ilk günü gibi düşün..
Bu arada Duckling duasını okurum okurum nedemek büyük sevinçle:) İş yerime Tesbih de getirdim zaten(gör şimdi beni) için rahat olsunn..çok öptümm...

Son düzenleme:
:):):) bende müsaitim degil 1000 3000 yine okurum. Sana kiyamadim:) insan okumayinca kendini bos hissediyor herkese okumak istiyo. Onlar bana okudu bende ona okumak zorundayim diye okunmuyor bu topikte. Herkes Allah rizasi icin okuyor.

Tamam canımmmcımm o zaman şöyle yapalım sen seninkini(yani 1000 oku) bende İdğeçeçiğimin 1000 aldım ...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…