Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

DUCKLİNGİMİZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ ÇARŞAMBA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

DUCKLİNGİMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-igdecicegi : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
2-Duckling : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
3-Anatolya : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
4-Yesimm : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
5-Tugba : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
6-
7-

Arkadaşlar 9. listeye başladık biiznillah... Katılmak isteyen var mı?

Son düzenleme:
Kızlar ben gider...İyi geceler canlar..
yrna iyi hbrler almak dileğiyleee:)Dua ile..

Ben çok hızlı okuyamıyorum Tuğbanınki bitmedi daha. ama perşembeye kadar okurum Allah'ın izniyle. Beni de ekle canım

Bi hikmeti oldugundan degil kuzum:)::):) sonucta tatli ya doping olsun diye yaptim:):):)

Benim adam da tatlı manyağıdır her gün tatlı ister sofraya. Annem de saraçoğlundan mı başkasından mı duymuş bilmiyorum da tatlı erkekler için iyi değil demiş biri spermleri kötü etkiliyormuş . ne kadarı doğrudur bilmem.

Bi hikmeti oldugundan degil kuzum:)::):) sonucta tatli ya doping olsun diye yaptim:):):)

Benim adam da tatlı manyağıdır her gün tatlı ister sofraya. Annem de saraçoğlundan mı başkasından mı duymuş bilmiyorum da tatlı erkekler için iyi değil demiş biri spermleri kötü etkiliyormuş . ne kadarı doğrudur bilmem.

Cümlemizden razı olsun güzel arkadaşım. Bu liste bitince başa dönelim mi? insan dua ederken kafası boşalıyor bebek olayını takmıyor. Hepimize iyi geliyor sanırım .

Anatolyacım, bi kaç kişi kaldı, onlara da, okuyalım, herkes isterse bence de devam edebiliriz.

canlar benide ekleyin okurum bemde cok fazla yazamıyorum trlden giriyorummmm

Berkuncanım seni de, hemen ekliyorum bitanem. Allah razı olsun canım!.. Amin!!!

''...Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ...’' '' :...رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء... ''
"... Rabbim! Bana katından hayırlı bir nesil ver. Şüphesiz sen, duayı hakkıyle işitensin..." Ali İmran Suresi 38. ayet. Hz. Zekeriyya Allahu Teala'dan böyle evlat istemiş. 99 yaşında olmasına ve karısıda kısır olmasına rağmen, Allahu Teala'da bu güzel duaya Hz. Yahya'yı göndererek cevap vermiş. Biliyorsanız arapçasından, bilmiyorsanız türkçesinden okuyabilirsiniz...
Arkadaşlar duamız ve açıklaması bu. Şimdi ben diyorumki dağıtalım hemen, beklemeyelim ve geç kalmayalım Allah'ın izni ile.ilk önce ikizlerimiz için dua edelim hep beraber. 7000 defa okunacak, 7 kişi 1000'er tane alırsa hemen tamamlanır. Abdestli okumak en güzeli, ama abdestsiz de okunabilir. Öncelik regl (adet) olmayanlara dağıtalım, eğer sayıyı tamamlayamazsak regl olanlardan destek alalım.
Okumak isteyen listeye kendini eklesin lutfen. Allah güzel gönüllerinize göre en hayırlısını versin inşaAllah!.. Amin!!!

DUCKLİNGİMİZ EN KISA VE EN HAYIRLI ZAMANDA ANNE OLABİLMESİ İÇİN DUA LİSTESİ ÇARŞAMBA gününe kadar okunacak :)))

Rabbi heb lî min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiud duâ

DUCKLİNGİMİZ İÇİN DUA LİSTESİ
1-igdecicegi : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
2-Duckling : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
3-Anatolya : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
4-Yesimm : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
5-Tugba : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
6-Berkuncan : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)
7-Nartanesi : 1000 tane (Perşembe'ye kadar)

Arkadaşlar 9. listeye tamamladık biiznillah... Allah şimdiden kabul etsin inşaAllah!..

Son düzenleme:
tugba icin 1000tane okudum Rabbim kabul etsin Insaallah

Buarada canim Hakkini helal et sana 1000den fazla okumus olabilirim cünkü zikirmatigim 800küsürken birden sifirladim yanlislikla bende üstüne 200 daha cektim ama Allahim 1000tanesini tugba icin olsun ona armagan ediyorum dedim.kusura bakma canim Hakkini helal et

yarinda toprak icin okuyacagim Insaallah

Igdeci duckling arkadas icin persembeye kadar okurum 1000tane yazarmisin onun icin okuyacam

Nartanesiii, ekledim canım. Hadi Allah kabul etsin! Amin!!!

Allah razi olsun canim arkadasim. Asil sen hakkini helal et.

çok teşekkür ederim güzel arkadaşlarım birden adımı görünce duygulandım bende

Allah kabul etsin dualarımızı inşallah Aminnnnnnn..

ve bencede ilk listeler bitince 2. tura dönelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…