Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ruzgarr tebrikler değerin çok güzel sağlıkla kucağına al inşallah şimdi bol bol dinlen ve tabii bizim için dua et seni kocaman ve tabii iğdeçiçeğinin halayına katıldım

Canım hangi testleri yaptırman gerektiğine dr karar verecek. Kafana göre test yaptırma. Ya randevunu erkene al ya da git muayene ol dr ne derse ona göre hareket et.

Canım hangi testleri yaptırman gerektiğine dr karar verecek. Kafana göre test yaptırma. Ya randevunu erkene al ya da git muayene ol dr ne derse ona göre hareket et.

tamam canım yarın muhtemelen adetim başlayack ona göre hafta içi izin alıcam gidicem..ilgin için teşekür ederim..inşallah Rabbim seni tez zmanda anne yapar.Dualarını kbl eder..

Berkuncan ve eylül kırmızıları görmeden ümit kesmek yok. Görünce de gelecek aylardan ümit kesmek yok. Hadi bakalım Rabbim hayırlı evlatlar versin canlarım.Aminnn!..
Yaaa ne bileyim umutlanıpta yıkılmaktansa umutlanmayayım diyorum bu arada hala regl olmadım beklemedeyim...

Bende dört gözle bekliyorum bakalım ne olacak diye çok meraklıyım ama yaaaa

cnm çok teşekkürler döktürmüşsün yine Allahım sana ve sevdiklerine dert tasa göstermesin inş. bir an önce bebişine de sağlıkla kavuştursun öpt.

kizlar bu gün benim sağ kasığımda iğne batmaları var dün yumurtamın çatladını yine bu şekilde batmalarla hissetmiştim hala geçmedi :)))) niye ki acaba ne oluyo içerde ya meraktan çatlıom :))))

cnm çok teşekkürler döktürmüşsün yine Allahım sana ve sevdiklerine dert tasa göstermesin inş. bir an önce bebişine de sağlıkla kavuştursun öpt.

Amin, inşaAllah canım. Allah razı olsun. Dualarında ara sıra bana da yer ver canım.

kizlar bu gün benim sağ kasığımda iğne batmaları var dün yumurtamın çatladını yine bu şekilde batmalarla hissetmiştim hala geçmedi :)))) niye ki acaba ne oluyo içerde ya meraktan çatlıom :))))

coldriver, boş geçirme değerlendir canım. Kim bilir belki çift yumurtluyorsundur. O kadar yumurtayı yola dizmek kolay mı? :))))

canım senın batına kaç gün var yada geçti mi bu belirtilerin ne zaman başladı yani

canım zaten sürekli oluyor o yani başladım mı bitmiyor :)))

hehehehe doğru söylüyorsun da.... yorgunum dostlarım yorgunum yorgun :))))

kızlar size iki film tavsiyem var birincisi kızım ve ben ikincisi yalınayak mutlaka izlemelisiniz....
Til Schweiger adamım ya

Canım ilk defa doktora gideceksen temizken git bence alttan bir baksınlar simir testi yapıyorlar, rahmine yumurtalıklarına baksın herşey normal mi? sonra bir sene olsun öle gel diyecek doktor bir sene korunmasız ilişki olmadan hormon testi falan yapmıyorlar.(ben özele gdiyorum ama yapmadı sonra kurum doktoruma resmen yalvardım ama bir sene olmadan yapmam kendini kasıyorsun diye birde kızdı bana) Ben bu yüzden aslında gitmek istediğim yere gitmedim başka bir yere gittim ve bir sene oldu dedim ama hormon testi yaptırabilmek için beyaz yalan diyelim:18: bu sefer gittiğimde dediğim gibi bir sene oldu dedim aslında herşey normal ama madem bir sene oldu hormonlara bakalım dedi progesterona bakıyorlar kan alınacak adetin 3. günü gidip kan veriyorsun bir de 21. günü gidip veriyorsun ben temizlendikten sonra gittiğim için ilk önce 21. gün bakılacak sonra adetimin 3. günü gitcem hem kan alınacak hemde doktor muayenesine gireceğim Allah yardımcımız olsun :)

hehehehe herke eleni eledi duvara astı bu ayda hadi hayırlısı bende dun bitirdim çalışmaları dün yumurtladığımı hissettim yine :))))

yine çalışsaydın o zmn bende geçen ay 13.ünde bitirdim çalışmaları 15inde yumurtladığımı hissettim ama adete beş gün var olmaz dedim meğer o gün yumurtlamışım valla ((

hehehehe doğru söylüyorsun da.... yorgunum dostlarım yorgunum yorgun :))))

Aaaaa...Yorgun olmanın sırası mı kız şimdi. Hadi hadi nazlanma iş başına :)))

kızlar size iki film tavsiyem var birincisi kızım ve ben ikincisi yalınayak mutlaka izlemelisiniz....
Til Schweiger adamım ya

bi bakarım da konusu ne? bu arada izlemediysen ben sana muhteşem bir komedi film önereyim '3 idiots' süper bir film. izlemediysen mutlaka ama mutlaka izle

rüzgar için benden de halaylar gelsin Rabbim kucağına almayıda nasip etsin canım :)

hemen bakıyorum ikisi de romantik komedi diyor ama yalınayak ta dram da sezdim bitmesin istedim izlerken o adamın bir filmi daha var Männerherzen 1ve Männerherzen 2 bunlarda güzel
film için teşekkürler umarım dublajlıdır:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…