Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

merhaba üzülme toprak inşaALLAH yakında gelir bebişin dr dan da korkma zamanı gelince gelecek bebişin

Sevgili toprak, burda sıkıntılar hep aynı.Bizimle beraber olunca yalnız olduğunu hissetmezsin. sorduğun şeye gelince, korkacak bir şey yok. Öncelikle çevrende araştır ve iyi bir jinekolog bul. bunu halledince randevu al. mümkünse adetinin 2. ya da 3. gün git. Ya da adetine bir kaç gün kala git. Çünkü 10 gün içindeki muayenelerde tekrar muayene ücreti ödemezsin. Senden smeer, hormon vs testleri ister.sonra da eşinden sperm testi ister. Bence çekinme git. en azından ne yapman gerektiğini bilirsin.Hadi Allah yardımcın olsun canım!..

Selam Hanımlar,

Erken gebelik testi olarak hangisini önerirsiniz? Ben adeti bekleyemiyorum. Ya kan testi yaptırıcam pazartesiye ya da bu erken gebelik testlerinden alıcam. İlişkiden 7 gün sonra yazıyordu birinin internetteki prospektüsünde. Fiyatları da malum. Negatifi gördükçe 2 güne bir testi denemek lazım.

Son düzenleme:
Kızlar merhaba okuldan geldim hemen çöktüm kk'nın başına kızım da arkadaşında bugün bilgisayar bana kaldı. :124: :124: :124: Benim kırmızılar geçen ayın acısını çıkartırcasına sürüyor. Geçen ay erken ve çok az gelmişti ya bu ay gayet iyi. Bu da beni sevindirdi, demek ki menepoza girmiyorum. Hala ümit edebilirim yaşasın. Artık bu aya bakıcam bakalım hayırlısı, sizlerle bir çırpıda geçer.

eylül çok tatlısın ya bazen ben de otobüste, metroda öyle yapıyorum, göbeği biraz dışarı çıkarınca yer veren oluyor. Eh her zaman kilolu olmanın dezavantajını yaşayacak değiliz ya bazen böyle durumlarda iyi oluyor, bu arada ben de 83 kg oldum. Bu durumda hamile kalırsam artık otobüste 2 kişi birden kalkıp yer verir herhalde.

Bu ay hepimize çok iyi geçsin, şimdi eylülü, berkuncanı bekliyoruz dimi başka kim vardı ay herkesten güzel haber gelir inşallah

canımm iyi dileklerin için çok saol..valla herkese teşekkür ederim..şimdi daha iyiyim..şoku biraz atlattı..ve randevu için aradım doktoru..haftaya ctesiye saat 11 randevu aldım..adetimin 7.günü olucak ama..
peki o testleri kendilerimi yapıyo yoksa bunlar yaptır getirmi diyo ..

inanın daha iyiyim..ilk randevumu aldım ya sanki bebeğim için ilk adımımı attım sanki:)bu beni rahatlattı..
yalnız Lİna daki randevu almak istediğim doktor şubata kadar doluymuş bende kız farkettmez gebelik öncesi genel muane dedim Süheyla Kılıç 'tan randevu verdi.İnternetden bakıyorum özgeçmişine Biraz yaşı var 63 yaşında..bide resmi filan yok..valla iyimi kötümü biledim..

Sevgili hatune, ben 3 ay önce internetten laboquick aldım. normal testti.O bile adete 3-4 gün kala sonuç verdi. Kan verdiğim de hormon değerim 18.86 idi. Çok düşüktü senin anlıyacağım. duyarlı bir test tavsiye derim. Allah hakkında hayırlısını versin canım!..

toprakcığım, adetin 2. yada 3. günü hormonlarına ve yumurtalarına bakılıyor. eğer geç gidersen gelecek ay adet olduğunda gel diyecek sana ve bir ay daha bekleyeceksin o zaman canım. Yine de sen bilirsin. Hastane de varsa senden örnek alıyor ya da kan ver diyor. Genelde kendi hastanesinde yaptırıyor. Çok pahalı değiller. 25- 35 lira arası fiyatları canım. Bu arada ben istanbuldayım, ankaradaki hastaneleri bilmiyorum.

kızlar yardım edin adet olmam gereken günün akşamı test yaptım 2 çizgi çıktı sonra doktora gttm değer 299 çıktı değer normalmi sizce salı günü doktora gidicem randevm o zmn

Çok sağol cevabın için. Ben de o markadan alayım o halde. Hayırlısı bakalım. Ya biz kadınlar neden bu kadar sabırsız değil mi? Düşünmek bile insanı heyecanlandırıyor.İnşaallah isteyen herkes bu ay güzel haberlerle gelir.

kızlar yardım edin adet olmam gereken günün akşamı test yaptım 2 çizgi çıktı sonra doktora gttm değer 299 çıktı değer normalmi sizce salı günü doktora gidicem randevm o zmn

Sevgili ruzgarrdilo, değerin çok güzel. Endişelencek bişey yok. 2 günde bir değerin 2 katına çıkması lazım takip etmen gereken bu canım. bundan sonrasına dikkat et. Bol bol dinlen, fazla yorma kendini, ayaklarını yükseğe kaldırıp uzan. Beğeğinin rahme tutunmasına yardımcı ol. Hadi hakında hayırlısı inşaAllah.Rabbim sağlık sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşaAllah!.. Şimdi topiğimizin geleneğini uygulayalım sana haydi halaya, Tey teeeeeeyyy...

çookk teşekkür ederim salı günü gelsede doktora gtsem çok merak ediyorum değer yükseldimi

Amin canım. İnşaallah Rabbimiz hepimize hayırlı evlatlar verir en kısa zamanda...

tamam canım o zaman en işyerinden 3.günü için izin alayım iş yerime yakın hastanede yaptırayım olmadı..doktorada sonuçları alır giderim :)

evet canım son 2 gün hakkımızda hayırlısı inşallahhh

öncelikle hamile arkadaşları tebrik ediyorum ..Rabbim sağ salim kucaklarınıza almayı nasip etsin..
Hamile kalmak isteynlerde Rabbim yar ve yardımcısı olsun..

şimdi arkadaşlar..ben ilk kez doktora gidicem ve acemiyim..adetin 2.günü yada 3.günü yapılması gereken testler nelerdir..
ben randevumu adetimim 7.gününe aldım.(hafta sonuna geldiği için)..eğer adetin 2.günü yapıması gereken testleri biilrsem evime yakın bir hastanede yaptıryım diyorum işe gitmeden..doktora adetin 7.günü gittiğim zamnda adetimim 2.günü yapılmış testleri götürsem olur mu?
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

hehehehe herke eleni eledi duvara astı bu ayda hadi hayırlısı bende dun bitirdim çalışmaları dün yumurtladığımı hissettim yine :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…