bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

İçi dışı bir olan insanları severim aklıyla dili arasında farklı mekanizma olmaması lazım.

Bunu yapmasaydım daha iyi olurdu dediğiniz ne var ?

İçi dışı bir olan insanları severim aklıyla dili arasında farklı mekanizma olmaması lazım.

Bunu yapmasaydım daha iyi olurdu dediğiniz ne var ?

Esimi sacma sapan seylerle bos yere uzmeseydim daha iyi olurdu

Kucukken en sevdigin oyun neydi neden

yerim ama çok orantılı prof. artık o konuda :KK70: kimse anlamaz tırnaklarımı yediğimi :KK70:

Dolmuşta yüksek sesle telefonla konusmak zorunda kaldın mı hiç ?

hayır kalmadım:KK9:

çok konuşan çenesi düşük biriyle saatlerce baş başa kalmak zorunda kaldın mı hiç?

Evde alafrangayı kullanıyorum ama dışarıda alaturka olmasını tercih ederim, daha hijyenik bence.

Nasıl bir sevgilisin sence?

Kıskanç değilim sıkılmaya kısıtlanmaya gelemem kısıtlamamda süreklii sorun yaratan bır bır konusan biri değilim :)

Evinde yangın çıksa evinden dışarı cıkaracağın 3 şey ne olurdu kişi değil eşya olarak düşün ?

Son düzenleme:
Kıskanç değilim sıkılmaya kısıtlanmaya gelemem kısıtlamamda süreklii sorun yaratan bır bır konusan biri değilim :)

Evinde yangın çıksa evinden dışarı cıkaracağın 3 şey ne olurdu kişi değil eşya olarak düşün ?
allah korusun :KK30:telefonumu,kıs gunu oldugundan dolayı montumu,birde cuzdanımı :KK52:
sana hayatta iki sans verilse,cok fakirsin muhtacsın ve cocuguna bakacak gucun yok ayrıca tedavisi mumkun olmayan hir hastaliga yakalanmissin
ve sana iki teklif biryerden yuklu bir para ve cougunu hayati kurtulcak ama sen oleceksin,digeri ise fakirlige devam ama hastaligin duzelecek cocuguna zor sartlarda olsada kendin bakacaksin hangisi:

allah korusun :KK30:telefonumu,kıs gunu oldugundan dolayı montumu,birde cuzdanımı :KK52:
sana hayatta iki sans verilse,cok fakirsin muhtacsın ve cocuguna bakacak gucun yok ayrıca tedavisi mumkun olmayan hir hastaliga yakalanmissin
ve sana iki teklif biryerden yuklu bir para ve cougunu hayati kurtulcak ama sen oleceksin,digeri ise fakirlige devam ama hastaligin duzelecek cocuguna zor sartlarda olsada kendin bakacaksin hangisi:

Anne olmak nasıl bir duygu nasıl bir his bilmiyorum ama ne kadar maddi imkan verirsen ver çocuk için en önemli şey annedir diye düşünüyorum kendimden düşününce annem olmasa çoook zengin olacaksın ama deseler istemezdim o yüzden " fakirlige devam ama hastaligin duzelecek cocuguna zor sartlarda olsada kendin bakacaksin " şıkkını seçiyorum :)

Hayatında olmazsa olmaz dediğin kişiler ?

X