Gebeliğe Hazırlık Bu teste göre hamilemiyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amın canım ınsallah hala cok saskınım cok erken fark ettım ınsallah beta hcg salı gunu bıdaha bakılacak yukselır
Yükselecektir hiç korkma aynı şeyleri Çarşamba günü ben yaşadım tamamıyla aynı Allahım büyük işte benimde 1.30 ve 1.09. 2 testim vardı amh. 2 buçuk senedir gelmeyen bebiş tam raporu aldım tüp başlayacağım ay geldi

Nasıp işte tup bebege gıttıgım doktor kendı jınekologumun yonlendırdıgı bırıydı adamacgız bana kızım sen bır ıkı ay daha bekle bıkac test daha yapalım sız o ara deneyım dedı saka gıbı… benım rahım ultrasonun falan herseyım hazırdı yapmadı baska bıkac seye daha bakacagım dedı 2 ayda oyle gececek derken boyle oldu

Dediğin gibi tamamen nasip işi.ben genetige kromozom testlerine varana kadar herşeye baktırdım istenmemesine rağmen tüp bebek öncesi sorun varsa bilelim diye raporumu da aldım 12 Ekim'de raporum tamamdı adetim yeni bitmisdi hatta uzulmusdum Ekim adetime yetişmedi diye 1 ay beklicem falan dedim meğer rabbim bana çok güzel bir mucize nasip ediyormuş boşuna demiyorlar herşeyde bir hayır var diye.cok sevindim adına gercekden neler yaşadığını neler hissettiğini gercekden çok iyi biliyorum

Sanirim ayni seyleri yasamisiz bizde kromozoma kadar herseye baktrdik herseyinuz hazir reglimi bekliyorduk Kismet iste insallah hersey yolunda gider

Tabi ki testiniz pozitif gösteriyor iki günde bir kan verirseniz ve değeriniz sürekli artarsa sağlıklı gebeliktir. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Kızlar kanı verdım evde beklıyorum cıkınca yazacagım cok heycanlıyım
umarım hamilesinizdir

Evet betahcg 57 cikti,
Daha regli tarihim gelmeden mide bulantim oldu cok garip… baya kusarak gececek heralde saglikli olsunda kusmaya raziyim
Canim merhaba , 10 kasimda regli olmam lazim 7 kasimda bakildi 57 cikti , bugun tekrar verdin bakalim kac cikacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…